Lg 37lc2r

median

New member
Mam problem bo jak podlaczam pod gniazdo component to mi sie wygasza obraz i mam takie zaciemnione kolory? a wszystkie inne gniazda idelanie co mam z tym zrobic? wszystko podlaczalem i zawsze tak sie dzialo czy to jest jakas usterka czy poprostu trzeba cos zmienic w ustaiweniach?
 

aruh

New member
W 37LB2R też mam ciemniejszy obraz z DVD przez złącze component niż przez złącze SCART. Na forum też juz ktoś o tym pisał.
Ciekaw jestem czy przez HDMI nie będzie takich niespodzianek - może ktoś potwierdzi - bo zastanawiam się na kupnem DVD z wyjściem HDMI.
 

median

New member
Prze HDMI jest ok dziala idealnie ale przez Component wygasza, wiec nie wiem o co chodzi to jest jakas usterka? czy tak juz jest?
 

mariobross1

New member
Chyba jednak usterka, ktoś już coś o tym pisał (po reklamacji miał wszystko ok). Ja niestety nie mam możliwości sprawdzenia swojego 37lb2r.
 

aruh

New member
aruh napisał:
W 37LB2R też mam ciemniejszy obraz z DVD przez złącze component niż przez złącze SCART. Na forum też juz ktoś o tym pisał.
Ciekaw jestem czy przez HDMI nie będzie takich niespodzianek - może ktoś potwierdzi - bo zastanawiam się na kupnem DVD z wyjściem HDMI.

Kupiłem kabel HDMI i jest OK.

PS. Do odsprzedania mam więc praktycznie nowy kabel component 3m Prolinka.
 
Do góry