Uszkodzona plazma pomocy!!

Płodzik 25

New member
Witam kolega ma na sprzedaz plazme Lg 37 cali nie orientuje sie jaki model. Po uruchomieniu sprzetu ekran swieci na niebiesko chyba ma lekko uszkodzoną matryce tzn minimalnie peknietą.
Czy jest ktos kto wie czym moze to byc spowodowane i czy oplaca mi sie wogole kupowac taki sprzet???
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zdecydowanie nie warto.
Nie masz nawet gwarancji czy pogra kilka dni.
A naprawa jest nie opłacalna. Tym bardziej że to stary model.
 

zaslav

New member
Płodzik 25 napisał:
Witam kolega ma na sprzedaz plazme Lg 37 cali nie orientuje sie jaki model. Po uruchomieniu sprzetu ekran swieci na niebiesko chyba ma lekko uszkodzoną matryce tzn minimalnie peknietą.
Czy jest ktos kto wie czym moze to byc spowodowane i czy oplaca mi sie wogole kupowac taki sprzet???

To znaczy że plazma "lekko" umarła :)
 

Płodzik 25

New member
kiki napisał:
Zdecydowanie nie warto.
Nie masz nawet gwarancji czy pogra kilka dni.
A naprawa jest nie opłacalna. Tym bardziej że to stary model.



Na jakiej podstawie wnioskujesz ze to stary model " po 37 calach"??to nowa plazma prosto z holandii poprostu uszkodzona.;)
 

gatar

Active member
Bez reklam
Płodzik 25 napisał:
Na jakiej podstawie wnioskujesz ze to stary model " po 37 calach"??to nowa plazma prosto z holandii poprostu uszkodzona.;)
Witaj.
Szukałem na kilku europejskich stronach LG i plazmy 37 cali BRAK.
Tutaj http://nl.lge.com/products/category/list/televisie_plasmatv.jhtml
Holandia i tez BRAK. Podaj model i sprawa będzie jasna.
Moim zdaniem nie warto za 200 czy nawet 50 zł. Naprawa może byc droższa od ceny nowej plazmy. Znajomi może chca pozbyc sie kłopotu.
Osobiście mogę sprzedać lodówkę radziecką (sprawną) za 100 zł. :D
 

dr Marian

New member
Plazma 37 Lg??

Płodzik 25 napisał:
Witam kolega ma na sprzedaz plazme Lg 37 cali nie orientuje sie jaki model. Po uruchomieniu sprzetu ekran swieci na niebiesko chyba ma lekko uszkodzoną matryce tzn minimalnie peknietą.
Czy jest ktos kto wie czym moze to byc spowodowane i czy oplaca mi sie wogole kupowac taki sprzet???

moim zdaniem Twój kolega ma LCD a nie PLAZMĘ bo LG nie robi PDP 37"
 

Płodzik 25

New member
gatar napisał:
Witaj.
Szukałem na kilku europejskich stronach LG i plazmy 37 cali BRAK.
Tutaj http://nl.lge.com/products/category/list/televisie_plasmatv.jhtml
Holandia i tez BRAK. Podaj model i sprawa będzie jasna.
Moim zdaniem nie warto za 200 czy nawet 50 zł. Naprawa może byc droższa od ceny nowej plazmy. Znajomi może chca pozbyc sie kłopotu.
Osobiście mogę sprzedać lodówkę radziecką (sprawną) za 100 zł. :D

byłbym zainteresowany kupnem tej lodówki:eek:k:
 

timbot

New member
Bez reklam
ale ze swieci tylko na niebiesko, czy jak ma sygnal to tez nie nadaje,
bo gdyby to bylo male uszkodzenie i byloby to ldc to fragment by nie dzialal i tyle.
widzialem tez popsute plazmy, w ktorych byl obraz, ale pojawialy sie pionowe fioletowe pasy uniemozliwiajace ogladanie.
tak wiec, jesli tv nie dziala, tylko daje niebieski ekran, to uszkodzenie ne jest male! gdyby bylo male, to dalo by sie ogladac, tylko fragment by byl uszkodzony i moglbys kupic za grosze i sie jakos meczyc. (nawet jest sklep w wawie sprzedajacy uszkodzone w transporcie nowe monitory, tez lcd)
ale uszkodzenie duze, wymagajace wymiany matrycy - nigdy. tym bardziej, ze gdyby to bylo oplacalne, to kumpel by sam ja naprawil i sprzedal jako "bezwypadkowa"...
 
Do góry