lg 32lc52

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
masz zdecydowanie lepsze oferty telewizorów w tej klasie cenowej
Sharp 32 RD2
JVC 32 P 80
Panasonic 32 LX 70
 

kapa

New member
kiki napisał:
masz zdecydowanie lepsze oferty telewizorów w tej klasie cenowej
Sharp 32 RD2
JVC 32 P 80
Panasonic 32 LX 70
W tej samej klasie cenowej:lol:
Tego lg mozna dorwac za 2100 zl(dane z ceneo)a te modele ktore podales za 3500-3900zl.
A tak btw ciekawe czemu ten lg taki tani?Parametry nie wygladają zle...
 

Storm

New member
LG Vs JVC etc

:) Zastanawia mnie jak można porównać LG do modeli o 1000zł droższych gdzie jest sens tego porównania. Wczoraj kolega kupił sobie LG32LC52 i jestem pod wrażeniem tego TV. Na pudełkach stały różne modele TV i tak naprawdę większość ludzi oglądał właśnie LG. Nie chodzi tylko o to że najładniej odbierł ale także że najlepiej wyglądał.:)
 

Yearman

New member
Storm napisał:
:) Zastanawia mnie jak można porównać LG do modeli o 1000zł droższych gdzie jest sens tego porównania. Wczoraj kolega kupił sobie LG32LC52 i jestem pod wrażeniem tego TV. Na pudełkach stały różne modele TV i tak naprawdę większość ludzi oglądał właśnie LG. Nie chodzi tylko o to że najładniej odbierł ale także że najlepiej wyglądał.:)

Mozna a nawet trzeba poniewaz LG jest jedna z tanszych marek a technologicznie nie odstaje od drozszych konkurentow typu samsung ktory aspiruje do nazwalbym to sredniej polki. Po prostu w przedziale do 2300 LG nie ma konkurencji do 2500-2800 pojawia sie reszta stawki: toshiby, samsungi nizsze modele sharp czy panasonic ale LG nie jest od nich gorszy wecz powiedzialbym ze jest lepszy.Do tego dochodzi fakt ze LCD-ki te sa robione w Polsce.

Kwestia ceny to tez ciezka sprawa bo ceny internetowe to przepasc od tych sklepowych(chyba ze pojawiaja sie okazje) a w sklepach internetowych czesto tych TV po prostu nie ma.

Co do wygladu to kwestia subiektywna mi najbardziej podobal sie samsung R81 z jego niepraktyczna lsniaca ale piekna obudowa,ukrytymi glosnikami, blekitna luna i dotykowymi klawiszami.

tyle z moich wrazen poszukiwnia TV w rozsadnej cenie i jakosci.
Ja wybralem LG ale gdybym mial wiecej grosza a TV znaczylby dla mnie o wiele wiecej wybralbym chyba ktorys z modeli Phillipsa
 

Storm

New member
Lg Lcd

Panele do TV LCD powstają we wspólnej fabryce LG i Philipsa w Koreii!!! Philips już dawno stracił renomę wiodącego producenta RTV a jego sprzęt jest bardzo zawodny. Chyba to jest ostatnia firma europejska oprócz Loewe której jeszcze nie kupili chinole. Sony też kupuje panele od LG. :)
 

Zielin99

New member
Ja ten model kupilem w MM w markach za 1999 tydzien temu. Jak dla mnie sprawuje sie super a cena jeszcze lepsza, za ta cene chyba nic lepszego sie nie wyrwie.
 

chomiol

New member
Zielin99 napisał:
Ja ten model kupilem w MM w markach za 1999 tydzien temu. Jak dla mnie sprawuje sie super a cena jeszcze lepsza, za ta cene chyba nic lepszego sie nie wyrwie.

chyba troche przesadziles z ta cena bo kosztuje teraz 2,399zl

moze to nie ten model LG32LC52 ino 41
 

Zielin99

New member
To ten model 32lc52.

W gazetce byl 32lc41 tylko nie dojechal i dali tego w promocji.
Z tego faktu bardzo sie ciesze tak tanio tego tv juz sie nie wyrwie.
 

kolo_18

New member
Polecam LG 32LC52

Witam

Posiadam od niedawna tv LG 32LC52 oraz Sharp 32WD1E i jestem bardzo zadowolony z obydwu.
Szukałem drugiego Tv chyba ponad miesiac i w koncu wygrala cena oraz niepowiem jakość mowie tu o LG roznice jak dla normalnego uzytkownika od SHarpa niezauwazalne wogole!!!
Moj model nie posiada zadnych przebarwien na rogach ani tym podobne oraz nie zauwazylem na cydrowym polsacie zadnych smog, a jestem wybredny jezeli chodzi o takie rzeczy.
DVD z divx super 5 FERGUSON d-780 HX tez bardzo polecam
Cyfrowy polsat 5
Antena naziemna 4-
oraz HD narazie nie mam
PC 6+
Pilot dosc duzy ale idzie sie przyzwyczaic do niego. Menu bardzo proste i czytelne dla wszystkich. Glosniki nie sa zle mi to wystarcza zeby obejrzec film czy mecz. Jakosz basow nie jest oszalamiajaca ale wystarcza. Minusem jest jak wczesniej pisal Plachon nie obracajaca sie podstawka. Matryca bardzo szybka 5ms(samsung 8ms). Nastepnym plusem jest jego waga prawie 11kg tylko. Naprawde bardzo lekki.

Ogolnie bardzo polecam ten TV. W cenie do 2200zl nie kupi sie nic lepszego. Gwarancja 2 lata wiec nie ma co narzekac, a moze nawet byc na 3 lata. Bo jeżeli ktos chce wydac do 3,5tys za 32" to niech szyka matrycy IPS-ALPHA ale po co przeplacac jak za 2 lata te tv beda bardzo tanie.
 

nexia96gl

New member
Witam,od miesiąca również mam tego LG i zastanawiałem się właśnie nad tymi głośnikami(brak basów)ale w końcu co wymagać od takich małogabarytowych głośniczków.Po poprzednim TV zostały mi cztery kolumny(dwie przód i dwie tył) i mam zamiar zbudować jakiś wzmacniaczyk stereo tak z 2x10W lub 4x10W aby ich użyć jak już wiszą na ścianie.LCD zawieszę również obok nich.W tym LCD jest wyjście regulowane pilotem na wzmacniacz,więc idealnie się do tego nadaje bo trzeba wstawać z miejsca przy regulacji.Wybrałem scalaka TDA1554 bo ma albo 4x11W albo 2x22W przy 14,4V zasilania a do tego mała liczba elementów plus funkcja "mute".Jest tylko jeden szkopół nie wiem czy zastosować przedwzmacniacz czy nie,bo nigdzie nie mogę znaleść informacji o poziomie napięcia wyjściowego z tego LCD.Chciałbym aby poziom głośności w dodatkowych kolumnach był taki sam przy włączonych głośnikach z TV jak i wyłączonych aby grało wszystko na tym samym poziomie bo można by puszczać to wtedy razem.Nie wie ktoś z kolegów czy ten TDA potrzebuje w tym układzie przedwzmacniacza,czy wystarczy sama końcówka mocy poprzedzona potencjometrem(ewentualnie)?I jeszcze takie pytanie;przy ustawieniu w LCD "Surround MAX" z telewizyjnych głośników wychodzi dzwięk przestrzenny,a czy ten sam dzwięk(też surround) jest podawany na to regulowane wyjście do wzmacniacza?Jurek.
 

kaniu

New member
lg

hehe a ja nimi sprzedaje i powiem ze za cene 1999 sam bym go kupil heheh ale jezeli chodzi o Lg to dość kiepska firma hehe, ale bardzo tania cenowo przedstawia się jak dw nawet ale jakościowo niebo a ziemia...hehe.a poza tym u nas na polce stoi 32 calowa r samunga a moj znajomy wyrwal taka r za 100 zl wiecej z netu ale 27 cali hehe ,wg mnie Lg jest dobry dla ludzi nie majacych duzych wymagan i nie chcą zbyt wiele kasy wydawać na tv,a po za tym lc41 bardziej mi sie podoba;p
 

Saracen

New member
Odświeżę temat.

Znajoma kupiła ten telewizor i nie wie jak można go całkowicie wyłączyć. Gdy wciśnie przycisk Power to Tv przechodzi w stan czuwania. Jak go wyłachać całkowicie (be wyciągania wtyczki z gniazdka)?
 
Do góry