Problem z pilotm LG 32LE2R

kamil_hf

New member
Witam,

Mam problem z pilotem telewizora LG 32LE2R. Otóż pilot ten pozwala na sterowanie innymi urządzeniami takimi jak magnetowid czy dvd. Posiadam koni domow LG LH-T250SC i chciałbym sterować tymi dwoma urządzeniami (tv i dvd) za pomocą jenego pilota. Niestety kody podane w instrukcji obsługi nie działaja. Po konsultacji z pomocą techniczną LG Polska dowiedziałem się, że podane przez nich kody w instrukcji obsługi dotyczą samych odtwarzaczy a nie zestawu kina domowego. Do tego drugiego są potrzebne inne kody, tzn. do zaprogramowania pilota, ale jakie nie podali:/ Jeżeli ktoś może mi pomóc będę wdzięczny, ułatwiło by mi to życie (o jeden pilot mniej:). Z góry dzięki.

Nr seryjny pilota TV to: 6710900010W
Nr seryjny pilota dvd to: 6710CDAT05C
 

asdsd

New member
Witam.
Jeżeli są to sprzęty tej samej marki, czyli LG, to nie potrzebujesz żadnych kodów. Na pilocie od TV, w jego górnej części z prawej strony znajduje się przycisk "DVD". Po jego wciśnięciu podświetli się on na krótką chwilę, co oznacza, że od tej chwili pilotem od TV sterujesz DVD. Jeżeli chcesz powrócić do funkcji telewizora wcisasz guzik z napisem "TV".
Z pilotem od kina domowego jest podobnie.
Pozdrawiam
 

kamil_hf

New member
asdsd napisał:
Witam.
Jeżeli są to sprzęty tej samej marki, czyli LG, to nie potrzebujesz żadnych kodów. Na pilocie od TV, w jego górnej części z prawej strony znajduje się przycisk "DVD". Po jego wciśnięciu podświetli się on na krótką chwilę, co oznacza, że od tej chwili pilotem od TV sterujesz DVD. Jeżeli chcesz powrócić do funkcji telewizora wcisasz guzik z napisem "TV".
Z pilotem od kina domowego jest podobnie.
Pozdrawiam

Witam.
Oby dwa sprzęty są jednego producenta, czyli LG. Niestety DVD wogóle nie raguje na pilot. Poobna funkcja jest w pilocie do dvd jest przycisk TV po wciśnięciu którego można sterowac tv, ale pilot dvd jest "okrojony" jezeli chodzi o funkcjie TV, latego też wolałbym wykorzysta pilot TV. Jeżeli masz jeszcz jakis pomysł będ wdzięczny. Pozdrawiam i dzieki za zainteresowanie.
 
Do góry