która seria najlepsza? LB, LC, LE a może X

Seba_sik1

New member
Mam pytanko jestem na etapie wybierania sobie LCDeka 32 cale i tak się składa że LG jest moją raczej ulubiną firmą. Czytałem już co nieco na tym forum ale cały czas nie mogę znaleźć jaka seria LG jest najnowszą technologicznie.
Osobiście skłaniam się do serii X tj. LG32X2R ale może sądzicie inaczej - jestem otwarty na wszelkie sugestie.
odam że chcę wydać tak do 3500 zyla
 

peterka1000

Member
Bez reklam
Lg

Kolego. Pomimo nieco nowszych oznaczeń telewizorków LG ,seria LB jest uważana za najlepszą z technologią tzw 100 HZ . Następcy są inaczej oznaczeni ale są tańsi , więc to samo za siebie wiele mówi . Zakupisz go bezproblemowo w jednym ze sklepów internetowych np. Aksen.pl za 3199 zł i zmieścisz sie bezproblemowo w cenie jaką dysponujesz . POZDRAWIAM PS. Myśle oczywiście o tv 32 LB2R nie 32 LB1R .
 

baranskia

New member
A może sprawdzisz sobie ubiegłoroczną nowość za 2,5k ?

Seba_sik1 napisał:
Mam pytanko jestem na etapie wybierania sobie LCDeka 32 cale i tak się składa że LG jest moją raczej ulubiną firmą. Czytałem już co nieco na tym forum ale cały czas nie mogę znaleźć jaka seria LG jest najnowszą technologicznie.
Osobiście skłaniam się do serii X tj. LG32X2R ale może sądzicie inaczej - jestem otwarty na wszelkie sugestie.
odam że chcę wydać tak do 3500 zyla


:krol:
jak w tytule... dot. modelu z 80GB HDD tj. LG 32LC2RR. Cenka spadła b. ładnie... tyle, że jednak to nie seria X
Sprawdź w linku:
http://www.ceneo.pl/727255
I do tego 1000 zyla zostaje Ci w domu.

Pozdrawiam!
:cool:
Adam.
 
Ostatnia edycja:

Seba_sik1

New member
Zobaczymy - mam jeszcze tydzień do zakupu - ale faktycznie dokopałem się do jednej rzeczy seria X jest z górnej półki ale już troszkę "nieświeża"
LC uważane są ogólnie za średniaki ale wszystko ma swoje plusy i minusy.
 

Standard

New member
seria X - górna półka - następca seria LB też górna półka, natomiast na następcę tej wyglada seria LY95, choć to już głównie telewizory 37 i więcej ale full hd i cena wyższa
jak masz do 4 000 to polecam 32 lb2r, jak masz więcej kasy polecam coś z serii ly95r
 

gerd

New member
tv

wiesz co w takiej cenie to widzialem 32LC3R wiec moze zastanow sie nad tym
a mi sie bardzo podoba LC2RR no ale to juz wieksza kasa a szkoda ;)
 

eskobar

New member
Seba_sik1 napisał:
Mam pytanko jestem na etapie wybierania sobie LCDeka 32 cale i tak się składa że LG jest moją raczej ulubiną firmą. Czytałem już co nieco na tym forum ale cały czas nie mogę znaleźć jaka seria LG jest najnowszą technologicznie.
Osobiście skłaniam się do serii X tj. LG32X2R ale może sądzicie inaczej - jestem otwarty na wszelkie sugestie.
odam że chcę wydać tak do 3500 zyla

masz na mysli model rz32lx2r- wiec odpusc sobie ten model bo jest stary,to bardzo dobry model ale na rok 2005!!!!
jezeli znajdziesz za taka flote lb2r to sie nie wachaj tylko bierz a bedziesz bardzo zadowolony:-D
 
Do góry