Czy LG 55A13LA to odpowiedni wybór.

caschvip

Member
Pisałem do kikiego kilka razy. Niestety bez odzewu. Nie chcę być upierdliwy i pisać non stop. Może to przeczyta i podeśle na maila, którego mu podałem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jestem, jestem.
Niechcąco usunąłem kilka aplikacji.
Działam , za dwa trzy dni powinny wrócić.
Dam znać - sorry.
 

caschvip

Member
Cześć i czołem. Obecnie posiadam Lg A1 a trafiła mi się turbo promocja na LG C1 za 3100zł (nówka, nie otwierana, z pełną gwarancją). Zamierzam oddać synowi A1 a sobie przytulę C1. Na różnych forach wyczytałem, że C1 ma gorsze kąty widzenia względem A1 i zdarzają się sztuki, które po zamontowaniu podstawy nie stoją idealnie prosto. Prawda to czy to raczej odosobnione przypadki.
 

caschvip

Member
Część i czołem. Od kilku tygodni jestem posiadaczem oleda lg c1. U syna stoi a1. Przez kilka dni telewizory stały obok siebie. Oto moje spostrzeżenia. Na plus dla c1: więcej portów hdmi i usb, ciut jaśniejsza matryca, lepszy dźwięk, ładniejsza podstawa. Na minus dla c1: telewizor nie stoi idealnie w pionie, matryca jest odchylona do tyłu o jakieś 1,5 centymetra ( ciekawe czy można zareklamować tv do lg?), po wyjęciu z pudełka a1 ma ładniejsze kolory i czystszy obraz, nie wiedzieć czemu w c1 jest większa posteryzacja. Zastosowałem szablony kalibracji od kilkiego w a1 i c1, które jak na moje oko są słabe. Co do kątów widzenia a1 wypada lepiej. W c1 wystarczy, że siedzę 50 cm od środka matrycy, a murawa podczas meczu ma już inny odcień. Generalnie jestem średnio zadowolony z c1.
 
Do góry