32LM6370PLA opinie?

Zeusek_dom

New member
BIURKOWY STOJAK UCHWYT PODSTAWA NOGA DO TV KFG-2.

Potrzebowałem postawić telewizor ukosem, normalnie by spadł z szafki.
 

Eleonor

Member
Zeusek wytłumacz proszę mi jeszcze jedno bo infolinia nie umie ...

Jeśli włącze Netflixa i wybiorę film który na Oledzie mam w Dolby Vision oraz Dolby Atmos -- co tu będzie na tym małym ?
Bo ActiveHDR mało mi mówi ...

Inaczej co on obsługuje za formaty ?
 

Zeusek_dom

New member
HDR obsługuje to pewne bo mi na Netflix się włącza.
Jednak tak dokładniej co i jak będzie gdy na Oledzie wybierzesz DV/DA to nie wiem.
 

Eleonor

Member
Ok
Pewnie jest to tak zrobione ze jak wykryje sygnał HDR i jego wyższe odmiany to włączy się na nim HDR ..
Ciekawe co z audio - bo ma coś takiego jak Dolby Audio ---- cokolwiek to nie oznacza :)
 

Zeusek_dom

New member
Nie wiem czy o to chodzi, mam tylko antenę naziemną i jak dołożyli nowy kanał i usunęli inny to wszystko samo się zrobiło. Nic nie szukałem od nowa, włączyłem TV i już było po nowemu.
Osobnego menu nie ma.
 
Ostatnia edycja:

Eleonor

Member
Tak
Chodzi mi właśnie o tv naziemną ...
Gdzieś w menu powinno być takie coś co nazywa się Aktualizacje listy kanałów

tu masz menu jak to wygląda .. problem w tym że ja tego nie mogę znaleźć w tym tv ... może jest w innym, miejscu

Aktualizacja listy kanałów

i dlatego poprosiłem Ciebie o pomoc w lokalizacji tego w menu

Zajrzałbyś i ew. dał fotkę gdzie to siedzi ?


Tą opcję można włączyć lub wyłączyć

Poukładałem listę główną po swojemu , nie robiłem listy ulubionych i teraz mam obawy że jeżeli tv wykryje coś nowego to zniszczy mi moją ułożoną listę ....
 
Ostatnia edycja:

Eleonor

Member
Poukładałem listę główną po swojemu , nie robiłem listy ulubionych i teraz mam obawy że jeżeli tv wykryje coś nowego to zniszczy mi moją ułożoną listę .

Jak jest z tym u Ciebie ?
Układałeś także sobie listę po swojemu i potem dodał Ci nowy kanał tv sam ?
Wskoczył on na koniec listy czy jak ?
 

Zeusek_dom

New member
Ułożyłem listę po swojemu. Kanałów w naziemnej jest tak mało że nie ma obawy oby coś radykalnie się zmieniło. Nawet jak coś zmienią to jest to jeden, dwa kanały i to te testowe.
Tak było z testowym TVP, usunęli TVP Kultura i dołożyli TVP 4k (który nie odbiorę bo telewizor musi być 4k). Nowy kanał wskoczył na numer 80 a ja miałem testowe TVP od numeru 50. To jednak chwila zmienić numer.
Jeżeli dobrze kojarzę to kanały układa według jest LC, tzn. każdy kanał odgórnie ma swój numer.
Testowy TVN ma numery odgórne od 800 (przynajmniej u mnie), ustawiłem po swojemu od 60.


Ps. Jeżeli telewizor intensywnie używasz to polecam kupić pilot Magic, duża wygoda w obsłudzę telewizora.
 
Ostatnia edycja:

Eleonor

Member
Ok ..

No właśnie .. uruchomili ten kanał TVP 4K i dziś nawet na infolini LG pytałem gościa jak to jest na tym modelu ..
Stwierdził że powinienem ten kanał obejrzeć lecz oczywiście poleci w jakości FullHD gdyż tv do takiej wszystko obrabia ...

Tu wręcz gość z infolinii mnie zapewniał że tak jest.

Hmm ... czy tak jest ?
Masz jakieś doświadczenie właśnie z tym kanałem TVP 4K na tym telewizorku ?
 
Ostatnia edycja:

Zeusek_dom

New member
Kanały TVK 4k nie odbierzesz, nie słuchaj tych z LG. Kanał nadaje w UHD (4k) i potrzebny jest telewizor z rozdzielczością UHD czyli praktycznie najmniej telewizory 43".
U mnie jest napisane "nieobsługiwana usługa" i tak ma być.
 

Eleonor

Member
Ok
Wszystko się zgadza

Tv jest mojego ojca więc stąd te pytania gdyż On tego nie ogarnia :)
Ale grunt że nie usunęło ułożonych kanałów
 

barbiq

New member
Cześć. Podpowiedzcie czy dostępna jest na tym TV apka HBO GO? Naczytałem się że nie ma możliwości jej zainstalowania. Chciałem synowi na gwiazdkę kupić ale HBO to taki jakby wymóg. Z góry dzięki za odpowiedź
 

Zeusek_dom

New member
Jest, sam korzystam z HBO GO. Działa biblioteka VOD jak i kanały on-line.

Ps. Kanały on-line są na samym dole i na pierwszy rzut oka tego nie widać.
 
Ostatnia edycja:
Do góry