32LC41 + X360 a wejście VGA

kotoman

New member
Przy połączeniu konsoli przez component nie ma problemów. Przez kabel VGA (oryginalny).... brak sygnału (!!!).Ma ktoś jakiś pomysł jak to rozwiązać? Dlaczego akurat przez VGA nie przyjmuje sygnału?
Zaznaczam, że tak wejście VGA w TV (komp wyświetla bez problemu), jak i kabel są sprawne...
 

carloawake

New member
witam nie mam pojecia ale chcial bym sie spytac jak ci telewizorek chodzi sygnal z kablowki 360'ka i komputer jaki obraz itp ... dzieki za wyczerpujaca odpowiedz ....
 

kotoman

New member
TV zakupiony za 2200 zł i po krótce:
- z kablówki obraz bez zarzutu (UPC).Oczywiście stacje które mają kiepski sygnał, na LCD wyglądają jeszcze bardziej kiepsko, ale dobry sygnał (np.CNN,TVN24,Planete itd) są bardzo ładne.Skalowanie bez problemów-kilka trybów do wyboru.Obrazy dynamiczne nie szarpią specjalnie a w porównaniu do takiego np.Panasonica LE7F jest wyraźnie lepiej (co widać np.na napisach końcowych filmu-w Panasonicu wyraźnie smuży)
- z DVD po HDMI bardzo ładnie
- z kompa po DVI-HDMI nie mam uwag.TV wykryty bez problemu,rozdzielczość 1360x768,nie obcina pulpitu,filmy w HD cudo.
- XBOX360 po componencie bajka
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z zakupu pomijając dziwną niemoc wejścia VGA w połączeniu z konsolą (z kompem współpracuje wzorowo). Oczywiście nie ma co porównywać z droższymi modelami innej klasy, bo to nie ma sensu. Jednak w tej klasie cenowej (do 2500zł) jest to zakup dobry. Mieści się jeszcze model 32LC51 ale szczerze mówiąc nie wiem czym się różni od 41 a mnie zależało na cenie zgodnie z zasadą "maksymalna satysfakcja za jak najmniejszą kasę" :eek:k:
 
Do góry