Telewizor OLED LG G1 Evo 4K Ultra HD, aktualizacja ceny.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Specjalna promocja na wszystkie modele serii jeszcze trwa.
Faktycznie oferta jest znakomita. Przed zakupem warto dopytać.
 

emer

Member
Bez reklam
Właśnie, o ile kupię to powinienem kuć w ścianie, a właśnie zakończyłem remont :(

Puszczanie kabli w korytku na ścianie to dopiero grzech :)
jak Kolega wyżej wspomniał - warto ten TV powiesić na ścianie ... poświęcić trochę czasu i niby "zniszczeń" ściany - efekt zajefajny !! Wiem - bo mam ;)
 

a13

New member
jak Kolega wyżej wspomniał - warto ten TV powiesić na ścianie ... poświęcić trochę czasu i niby "zniszczeń" ściany - efekt zajefajny !! Wiem - bo mam ;)

Fakt, wykułem - ściana cegła, nawet bezkurzowo prawie ;).

Bardzo ładnie wygląda i zajmuje mniej miejsca, lepszy byłby 77 ale ta cena!!!!
Warto było kupić.
 

emer

Member
Bez reklam
Fakt, wykułem - ściana cegła, nawet bezkurzowo prawie ;).
Bardzo ładnie wygląda i zajmuje mniej miejsca, lepszy byłby 77 ale ta cena!!!!
Warto było kupić.
brawo :D
Też mam wrażenie (szczególnie jak miało się wcześniej tradycyjny wieszak i lekko odstajacy TV na scianie), że zajmuje mało miejsca. Przyzwyczajanie do przejścia z 48 na 65 cali właściwie nie było :D Pełna akceptacja wielkości, no i jak Ty, też chciałoby się 77 cali, ale cena dość zaporowa ... ale za jakieś 3 lata ? ;)
 

a13

New member
brawo :D
Też mam wrażenie (szczególnie jak miało się wcześniej tradycyjny wieszak i lekko odstajacy TV na scianie), że zajmuje mało miejsca. Przyzwyczajanie do przejścia z 48 na 65 cali właściwie nie było :D Pełna akceptacja wielkości, no i jak Ty, też chciałoby się 77 cali, ale cena dość zaporowa ... ale za jakieś 3 lata ? ;)


Wcześniej miałem plazmę panasonica (42``) ,jakość wykonania i jako TV OK, tylko technologicznie stary. Ciężar ok 42 kg, niezniszczalny.

Ale 65`` a 42`` to duża różnica.;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wincent - masz sprawdzony, skalibrowany i świetnie wypadł.
Teraz masz radość na dobrych kilka lat.
Gratulacje.
 

Staszek

Member
Dzięki KiKi

Jest spory przedział cenowy miedzy nano90, C1, a G1.
Skłaniałbym się bardziej do nano90 lub C1. G1 za drogo (dla mnie).
Różnica duża cenowo. między nano90 a C1 to trzy koła (55 cala)
 
Do góry