Lg 42pc51 42pc52

pigabriel

New member
Witam
Pytanie do użytkowników tych modeli. Jak się sprawuje ten model?
Czy za obecną cenę z internetu warto to kupić czy lepiej nie dotykać?
Interesuje mnie przede wszystkim sygnał SD.
Czy ktoś dokładnie sie orientuje jaka jest różnica pomiędzy modelem
42PC51 a 42PC52? dzwoniłem do LG.pl ale tam odpowiedzieli że model PC52 nie jest oferowany na Polskę więc nie mają danych :confused:. Róźnica cenowa pomiędzy tymi modelami to ok. 1000zł
Pytam ponieważ chcę coś kupić na przetrzymanie 3-4 lata jak standard HDTV zadomowi się na dobre w Polsce.
Dzęki za wszystkie odpowiedzi.
pzdr.
 

pigabriel

New member
Witam
Odległość pomiędzy 2,5 do 3,6m w zależności od miejsca na którym usiądę. Sygnał telewizyjny z N-ki. Zainteresował mnie ten model ze względu na cenę, Osobiście mam takie podejście do sprawy że albo coś kupić obecnie najlepszego na rynku i w tym wypadku byłby to Pioneer 428xd (niestety cena jeszcze mało interesująca i brak FullHD)albo wziąć sprawę na przetrzymanie i kupić coś taniego na kilka lat do czasu aż HDTV będzie naprawdę standardem i płaskie TV bedą już tylko w rozdzielczościach FullHD. Na początku myslałem o kupnie LCD ale ceny modeli 100hz też bez FullHD nie są niskie no i kąty i smużenie i sam nie wiem.
Kiki - czy widziałeś może w akcji tą plazmę, chodzi mi model 42PC51 LG.

pzdr.
 

Tanhauser

New member
Wczoraj obejrzałem ten TV w MM. Puszczali demo LG (HD). PC51 stał obok modelu PY2. W porównaniu do niego miał dużo lepszą czerń i mniej mdły obraz.
Przydałby się jednak jakiś test porównawczy, bo na papierze ten TV wygląda znakomicie.
 

seksista

New member
Plazma dojechała i jest podłączona narazie pod dekoder z cyfry po euro oraz DVD po componencie obraz jest super, czarne jest super czarne a białe jest po prostu białe głebia koloru oraz obraz są ok desing w moim odczuciu pasuje do mnie i MOJEJ POŁOWICY. Plazma jest naszej rodzimej produkcji dostałem wraz z nią schematy oraz sposób chyba wymiany oprogramowania niewiem dokładnie bo jest chyba po hiszpansku lub jakiś tam narazie będę ją testował jak załatwia coś pod hdmi to podzielę się wrażeniami.
 

seksista

New member
Dołączam zdięcia zrobione dzisiaj ale telefonem pokój jest z oknem na zachód a plazma po drugiej stronie okna. Jutro może zrobia zdięcia wieczorem.
 

Attachments

  • Obraz 0150.jpg
    Obraz 0150.jpg
    29,6 KB · Wyś: 686
  • Obraz 0151.jpg
    Obraz 0151.jpg
    28,3 KB · Wyś: 870

jorge

New member
Witam,
czy ktoś mógłby napisać jak się ta plazma sprawuje z Xboxem 360?
I jaka jest różnica miedzy PC51 a PC51R?
Dzieki
 

seksista

New member
Po tygodniu oblądania podzielę się wrażeniami znaczek trójkąt odbił mi się zaraz za dwa dni ale potraktowałem go bielą na 5 minut i po nim. Teraz mam ustawione na orbitek i znaczki pojawiają się ale po paru minutach same znikają narazie plazma jest na dotarciu zobaczymy jak będzie potem. Obraz jast super miałem pożyczony tuner z N-ki i obraz po hdmi żyleta. Xboksa nie mam i nie moge od nikogo pożyczyć więc nie sprawdzę.
 

gerd

New member
pc51

oo juz drugi raz o tym tv pisze
osobiscie polecam pc51 bardzo dobre parametry
niezly dzwiek
bardzo dobra korekcja obrazu na prawde kawall dobrej roboty
obraz pod hdmi na prawde super jakosc wiec mozna go brac smialo
 
Do góry