śmieszna sprawa z lg42pc3ra

telfor

New member
Witam!
Kupiłem w zeszłym tygodniu plazmę lg42pc3ra w sklepie Neonet, telewizor wziąłem z wystawy bo tylko taki mieli w sklepie, sprawdzałem go dość długo i wszystko było ok. Podczas rozpakowywania TV w domu w kartonie znalazłem kartkę która była dokumentem naprawy serwisowej przedsprzedażowej, okazało się że telewizor po przyjechaniu do sklepu nie miał dzwięku i wrucił do serwisu, został naprawiony i odesłany do sklepu spowrotem. Zdenerwowałem się bardzo i zadzwoniłem do sklepu, po rozmowie miły pan stwierdził, że jeśli chce mogę dostać całkiem nowy oryginalnie zapakowany TV, jednak on poleca ten ponieważ jest sprawdzony i wszystko jest w nim ok.
Mam więc teraz dylemat cz pozostać przy tym sprawdzonym ale naprawianym, czy brać nowy który oczywiście może być wadliwy. Proszę o radę w tej sprawie, Dzięki i pozdrawiam.
 

Tanhauser

New member
Oczywiście, że brać nowy! Jak będzie wadliwy, to weźmiesz następny. Nie widzę powodu, dla którego masz kupować używaną, Bóg wie jak długo, plazmę, skoro płacisz jak za nową???
 

baranskia

Member
i co dalej... ???

[jak w tytule]
:cool:
PS:
Pozdrawiam i BTW popieram przedmówcę - wymieniaj na nowy i nieużywany. Nówka to nówka!
NTNR!
Adam
 
Do góry