LG 75UN8500 czy warto?

Meruzak

New member
W sieci nt. tego TV jest bardzo mało informacji.
Rozważam go jako mającego 100hz oraz HDMI 2.1... jednak czy matryca IPS nie będzie za bardzo strzałem w kolano?

Jaki inny 75" w podobnym budżecie i odświeżaniem 100hz warto rozważyć?

Wcześniejszy model sm8610 miał matryce NANO, ale już HDMI 2.0 i starszą wersję systemu...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jaką masz odległość od ekranu ?
Ile czasu zamierzasz grać w gry a ile % telewizja ?
Jaki masz teraz telewizor ?
Z czego masz sygnał ?
Ile masz max kasy?
 

Meruzak

New member
Odległość 3.5m
Gry/Netflix/tv to 35/35/30%
Aktualnie plazma Panasonic pv42, sygnał ze zwykłej anteny.
Kasa w granicach 5000zl.
 

johnybubu

Member
Na rtings, zaczęli właśnie testować LGun8500, także niebawem powinno być coś wiadomo, na temat tego TV... Sam go rozważałem, ale tak jak piszesz było mało danych na jego temat. Ostatecznie wybrałem philipsa 8835
 

Meruzak

New member
Na rtings, zaczęli właśnie testować LGun8500, także niebawem powinno być coś wiadomo, na temat tego TV... Sam go rozważałem, ale tak jak piszesz było mało danych na jego temat. Ostatecznie wybrałem philipsa 8835

Gdzie znalazłeś informacje o tym, że testują?

8835? Nie znajduje tego modelu. W tym LG trochę IPS mnie hamuje przed kupnem i w sumie nieznany inputLag.
 

Meruzak

New member
Możesz śmiało kupować.

Pytanie jeszcze takie czy po przesiadce z plazmy Panasonica na IPS nie będzie mnie razić pseudo-czerń tego TV....

Jak długo zwykle trwają testy w rtings? Czekam z ciekawością na jego wyniki, ponieważ dalej jest bardzo mało informacji w sieci o 75un85
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Czerń głowy nie urywa. Ale w klasie cenowej daje radę.
Jeśli głownie czerń - to Masz TCLa 75EP660 .
 

jorgus1312

New member
Hello. Kupiłem ten tv i problem z podłączeniem soundbara Philips Fidelis e6 .próbuje go podłączyć po hdmi earc wszystko działa aż do pierwszego wyłączenie tv potem brak komunikacji .wezwalem serwis gwarancyjny. Nawet szybko przyjechał. Po testach serwisu stwierdzili że tv nie współpracuje z sounbarem ( gryzie się oprogramowanie) i moje pytanie do fachowców jak to obejść gdyż moje fidelio to naprawdę fajny sprzęt zaznaczę że podłącza do innych tv ( Sony Philips)działa tylko z tym nowym tv nie .
 

Meruzak

New member
Hello. Kupiłem ten tv i problem z podłączeniem soundbara Philips Fidelis e6 .próbuje go podłączyć po hdmi earc wszystko działa aż do pierwszego wyłączenie tv potem brak komunikacji .wezwalem serwis gwarancyjny. Nawet szybko przyjechał. Po testach serwisu stwierdzili że tv nie współpracuje z sounbarem ( gryzie się oprogramowanie) i moje pytanie do fachowców jak to obejść gdyż moje fidelio to naprawdę fajny sprzęt zaznaczę że podłącza do innych tv ( Sony Philips)działa tylko z tym nowym tv nie .

Z Twoim problemem nic Ci nie pomogę, ale spytam - jak wygląda podświetlenie ekranu dla czarnych scen jak jest w pokoju ciemno? DirectLed daje radę? Wrzuć pliz jakieś fotki...
 
Do góry