Telewizor LG 49'' NanoCell 4K HDR AI TV ze sztuczną inteligencją 49SM8050

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Telewizor LG 49'' NanoCell 4K HDR AI TV ze sztuczną inteligencją 49SM8050

Desktop-01.jpg


  • NanoCell TV, najnowocześniejsza technologia TV
  • Jeszcze lepsze kolory dzięki technologii NanoCell
  • Czystszy i żywszy obraz
  • Drobne szczegóły dzięki Full Array Dimming
  • Głębsza czerń podkreśla pozostałe kolory
  • Idealne odwzorowanie kolorów nawet pod dużym kątem
DZ-11.jpg

TV-NanoCell-01-NanoCell-TV-D.jpg

TV-NanoCell-01-NanoCell-TV-D.jpg
Telewizory NanoCell – najlepsze telewizory LED LG

NanoCell to najbardziej zaawansowane telewizory LED odznaczające się wyjątkową jakością obrazu i doskonałym odwzorowaniem kolorów RGB dzięki technologii LG NanoCell.

TV-NanoCell-02-Nano-Color-Desktop.jpg

Jeszcze czystsze kolory
TV-NanoCell-02-Nano-Color-Desktop.jpg


Funkcja Nano Color zapewnia wyjątkowe wrażenia wizualne dzięki technologii NanoCell, która poprawia czystość kolorów za pomocą nanocząsteczek o rozmiarze około 1 nm.

TV-NanoCell-03-Nano-Color-2-Desktop.jpg

Odkryj czyste kolory dzięki technologii NanoCell
TV-NanoCell-03-Nano-Color-2-Desktop.jpg

Czyste kolory RGB to podstawa realistycznego obrazu. Technologia NanoCell wykorzystuje nanocząsteczki, które oczyszczają kolory, odfiltrowując mdłe barwy i zwiększając czystość widma RGB.

TV-NanoCell-04-Viewing-Angle-Desktop.jpg

Idealne odwzorowanie kolorów nawet pod dużym kątem
TV-NanoCell-04-Viewing-Angle-Desktop.jpg

Na ekranie telewizora NanoCell kolory są jednakowo dokładne niezależnie od miejsca, w którym siedzisz. Dzięki temu każdy widz może cieszyć się realistycznym obrazem.

TV-NanoCell-05-Viewing-Angle-2-Desktop.jpg

Wszystko zależy od kąta widzenia
TV-NanoCell-05-Viewing-Angle-2-Desktop.jpg

W odróżnieniu od zwykłych telewizorów, które mogą przekłamywać kolory podczas patrzenia z boku, telewizory LG NanoCell TV zapewniają idealne barwy zarówno podczas patrzenia z boku, jak i z naprzeciwka.

TV-NanoCell-06-4K-Active-HDR-Desktop.jpg

4K Active HDR pozwala dostrzec każdy szczegół
TV-NanoCell-06-4K-Active-HDR-Desktop.jpg

Technologia Active HDR 4K optymalizuje każdą scenę, ukazując nawet najdrobniejsze szczegóły w bogactwie kolorów. Obsługa wielu formatów HDR, w tym HDR10 i HLG, w połączeniu z technologią korekty scen LG pozwala delektować się filmami w fantastycznej jakości HDR.

TV-NanoCell-07-DTS-VirtualX-Desktop.jpg

DTS Virtual:X Dźwięk wzbogacony o nowy wymiar
TV-NanoCell-07-DTS-VirtualX-Desktop.jpg

Zakochasz się w bogatym, nieskazitelnie czystym i wielowymiarowym dźwięku, jaki pod każdym kątem zapewniają wbudowane głośniki telewizora.

TV-NanoCell-08-Quad-Core-Processor-Desktop.jpg

4-rdzeniowy procesor – źródło obrazu w jakości 4K
TV-NanoCell-08-Quad-Core-Processor-Desktop.jpg

Szybki i dokładny czterordzeniowy procesor usuwa szum oraz zapewnia bogate kolory i dynamiczny kontrast. Rozdzielczość obrazów o niskiej jakości jest podnoszona w celu zbliżenia jej do jakości 4K.

TV-NanoCell-09-Nano-Bezel-Desktop.jpg

harmonijne wzornictwo
TV-NanoCell-09-Nano-Bezel-Desktop.jpg


Bardzo cienka ramka telewizora LG NanoCell TV harmonizuje z wnętrzem, dodając mu wyszukanego smaku.

TV-NanoCell-10-4K-HDR-gaming-Desktop.jpg

Gry w jakości 4K HDR pochłoną Cię bez reszty
TV-NanoCell-10-4K-HDR-gaming-Desktop.jpg

Telewizory LG NanoCell TV zapewniają idealny obraz o kinowej jakości 4K HDR w grach. Krótkie opóźnienie wejściowe ułatwia synchronizację z dynamicznymi scenami oraz daje przewagę w szybkich grach.

TV-NanoCell-11-Nanocell-AI-ThinQ-Desktop.jpg

Poznaj świat telewizji LG ze sztuczną inteligencją
TV-NanoCell-11-Nanocell-AI-ThinQ-Desktop.jpg

Dzięki technologii AI ThinQ wiele czynności można wykonać tylko za pomocą poleceń głosowych. Rozmawiaj z asystentem dzięki technologii rozpoznawania głosu i korzystaj z treści polecanych na podstawie wcześniej wybieranych programów.
 
Ostatnia edycja:

henq

New member
Witam,
od kilku dni przeglądam różne fora, czytam recenzje/ testy i musze się przyznać, że im więcej czytam tym mniej wiem...Nie ma co ukrywać, że w temacie telewizorów jestem laikiem. Niemniej po wstępnej selekcji wybrałem trzy modele i postanowiłem zapytać Was o wasze subiektywne zdanie, bo może ktoś zaproponuje coś jeszcze innego.
Telewizory te mieszczą się w kwocie*** 2,000 zł i są nie mniejsze niż 50 cali. Pierwszy z nich to ten opisany powyżej. Pozostałe to Tcl 50ep680 oraz Philips 50pus7505.
Według Was,który z tych modeli jest najbardziej godny uwagi?
Ps: głównie Netflix oraz pakiety sportowe Netii (wiem, że tutaj najlepiej 100hz matryca no ale cóż ;) )
Pozdrawiam
 

krzyjac

New member
Posiadam ten telewizor od kilku tygodni - jest świetny ale mam wrażenie, że można z niego jeszcze coś wycisnąć. Czy ktoś mógłby mi doradzić jak ustawić jak najlepiej ustawić obraz pod filmy? Głównie do tego służy TV. DO tego i do grania na XBox One X - ale tutaj tryb gry mi w zupełności wystarcza.
 
Do góry