LG 2020 - telewizor LG 65” NanoCell 4K 2020 AI TV ze sztuczną inteligencją 65NANO86.

dzefrez

New member
Czy to prawda, że w tym modelu jest spory problem z wyświetlaniem obrazu w nocy? Czytam, że widoczna jest łuna światła, która ponoć eliminuje oglądanie w nocy
 

dzefrez

New member
a jest coś godne polecania 49" pod nowe konsole ? Śledziłem do tej pory 55" i wybrałem nawet SONY XH90, ale ukochana wybiła mi z głowy 55", gdyż rzekomo za duży. No i tu się pojawia problem...
 

Petru23

Banned
Jeśli masz na myśli Lg 49 Nano863, to szkoda pieniędzy. Słaba pseudo 100 Hz matryca, słaba czerń, słabe skalowanie.

Nie słaba pseudo 100hz matryca tylko pełnoprawna 100hz matryca. To niektore 50/60hz osiągają max swoich możliwość, czyli 450 linii. A i nie tylko LG w nano86 ma podstawową 100hz bo kilka innych tv osiąga takie same możliwości odwzorowania ruchu.
Aktualnie można kupić 60hz o osiągach podstawowych 120hz zaoszczędzając kilka stów.

Zamiast Nano 86 lepiej kupić Nano 80/1 bo będzie to samo a taniej. A i LG sm8050 jest w sprzedaży, czyli sm8200 z innymi stopkami. Warto się nad nim zastanowić, bo ma też szybka matryce 60hz, judder free oraz dobre skalowanie jak na klasę. Od Nano czy pozostałych SM wiele się nie rozni a cena zacna.
 
Ostatnia edycja:

kshychopata

New member
Czy ktoś z użytkowników może się wypowiedzieć o tym telewizorze? Jak obraz? Jak jest z tymi 100Hz, jest widoczne w sporcie?
A jak wyglada sytuacja z odklejanie się podświetlenia w telewizorach LG? Już dobie z tym poradzili czy 3 lata i serwis?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Każde 100Hz jest do podwójnego odświeżania materiału.
Podświetlenie w Nano jest bez zarzutu.
Jest teraz specjalna oferta dla niebieskich z okazji BF.
 

Stasiek52

New member
Dawno mnie tu nie było, więc muszę zabrać głos w sprawie LG 55nano913, bo taki nabyłem, otóż po miesiącu mogę powiedzieć że kłamstwa na temat tego telewizora są ogromne, LG jest świetny pod względem włączania aplikacji, przełączania kanałów i dorównuje kolorami Sony 55XE9005 który znajduje się u mnie w drugim pokoju i nie zawiesza się , co miałem z soniakiem, w nocy z filmami jest dobrze , trzeba by być mistrzem żeby coś zauważyć, a tu widzę że tacy są, szybkość tego TV jest wspaniała. A propo przesyłania zdjęć i filmów to Sony wysiada, co do gier to się nie wypowiadam bo nie gram, łączy się z internetem szybko, jestem z niego zadowolony,
 

al-aksa

New member
Też miałem dylemat między.Sony a LG..
wybrałem 65nano903...nie żałuję, choć po.2 miesiącach serwis LG wymienił mi sprzęt na nowy ))
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli ktoś faktycznie widział LG Nano 9X3 - doskonale wie , że to świetny telewizor pod każdym względem z uwagi na pełne podświetlenie strefowe.
Naprawdę bardzo dobry i każdemu wymagającemu można go polecić !!!
 

mefju11

New member
Wybrałbym 55Nano 863 .
Masz w specjalnej ofercie.

kiki, co to znaczy, masz w specjalnej ofercie?
Byłem obejrzeć w sklepie i modele z tego roku są w odbiorze laika dużo ciemniejsze.
Model z tamtego roku LG 55SM8600, na pierwszy rzut oka ma jaśniejszy obraz.
Czemu polecałbyć 55Nano 863?
Ciekawi mnie to bo stoję przed dylematem...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bo to jedyny model w klasie cenowej z kropkami kwantowymi, matrycą 100 Hz , AI , pełną obsługą głosem, z podświetleniem strefowym.
 

slawek1977

New member
Kochani przykleje się do tematu. Na 95% model LG65NANO w wersji 8 ale troszkę w głowie się pomieszało bo jest kilka wersji więc doradźcie czy warto dopłacać czy brac podstawową.
Czym one się różnią (jeśli jest różnica) jeśli chodzi o jakośc obrazu ?
Może ktoś zapoda info gdzie kupię daną polecaną wersję najtaniej
Może kiki zapoda ceny na e-mail wsudetach@o2.pl dla ewentualnych niebieskich i co dodatkowo można wyrwać
 
Ostatnia edycja:
Do góry