LG Nano 2020

SDman

Banned
cześć, jestem świeżym nabywcą modelu 65NANO903..

Jak jest ze skalowaniem obrazu do 4K ?
Moduł CI (programy TV )jeśli używasz chodzi mi o materiały 1080i/p

Na testach w sklepie (DVB-T) nie wyglądało to dobrze.
Co więcej materiały z YT wymuszona jakość na 1080 również niezbyt.
 

al-aksa

New member
Mi to nie wygląda na żaden brud (w nowym TV???) tylko na naprężenia matrycy i związaną z tym nierównością jej podświetlenia. Wymasuj ręką przez szmatkę z mikrofibry część ekranu, gdzie jest ta ciemniejsza plama. Jak nie pomoże to w miarę możliwości oddaj/wymień TV. Od serwisu usłyszysz, że jest to typowa cecha matryc LCD i nie podlega ona gwarancji (poza wybitnie szczególnymi przypadkami.

Czy mogło to powstać przy wieszaniu tv? Któryś z monterów źle chwycil na.przyklad?
Dlaczego serwis ma się wyprzeć?
 

Mazzi1

New member
Do posiadaczy nano91: można go plecić bo w testach obraz troche blado wypada na tle konkurencji np troche lepiej od np 60r ale już 70r go bije na głowe.
Fakt ma 2.1 hdmi,dolby vision....
 

SDman

Banned
Każdy ma odmienną klasyfikację jakości. To co dla jednego jest fantastyczne dla innej osoby może być tylko dobre lub przeciętne.
Inną sprawą jest rzetelność opinii, np. jak ktoś wtopił i chce odsprzedać na OLX to czy napisze złą opinię -wątpię.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To najtańszy LCD z matrycą 100 Hz,
Dobrze wyposażony, świetna płynność, HDMI 2,1 VRR, ALL, niski Input lag , dashboard. Masz go w programie dla niebieskich gdzie sam wybierasz ceny.
Podaj maila to Ci wyślę cały program.
 

al-aksa

New member
a ja czekam już 1,5 miesiąca od czasu zgłoszenia w serwisie swojego 65Nano903... mieli mi wymienić matrycę.... okazuje się, że problem z dostępnością w fabryce(????@!!!!) i mają mi wymienić tv po prostu... pytanie ile im się jeszcze zejdzie... :(
 

Rafa753951

New member
Sam zastanawiam się nad kupnem 49Nano867.
Czy skoro tak dużo jest opinii o prześwietleniach i słabej czerni to nie lepiej było by kupić coś z serii UN. W każdym tv z serii Nano są jakieś problemy, a Oled mnie nie interesuje.
 

janunio

New member
Bez reklam
Żałuj, że OLED cię nie interesuje.
Kiedyś ten tragiczny błąd zrozumiesz.
Jeżeli lubisz sztukę video to dziś nie ma wyjścia ; OLED

"Cierpiarze" = osoby, którym wydaje się, że wydadzą oszczędności (albo kredyt) na super TV na całe życie za 2 500 pln.
Videofil = kupuje raz na 2-3 lata kolejny TV. I tyle.
Stary TV oddajemy rodzinie.
Musisz więcej zarabiać. Żona albo rodzice ci nie mówią tego ?
 
Ostatnia edycja:

Petru23

Banned
Żałuj, że OLED cię nie interesuje.

"Cierpiarze" = osoby, którym wydaje się, że wydadzą oszczędności (albo kredyt) na super TV na całe życie za 2 500 pln.
Videofil = kupuje raz na 2-3 lata kolejny TV. I tyle.
Stary TV oddajemy rodzinie.
Musisz więcej zarabiać. Żona albo rodzice ci nie mówią tego ?

:???:

ja prdl, co za przejaw chamstwa.
W sumie... skoro masz taką żonę i rodziców to współczuję jednocześnie.
 
Do góry