Telewizor LG NANO906 Ultra HD LED: 55 ", 65", 75 '' i 86 '', procesor Alpha 7 Gen 3, Full LED i Dolby Vision IQ

johnybubu

Member
Wiem,że nie jest produkpwany,ale jeszcze jest dostępny w niektórych sklepach.
Chciałem wiedzieć, który lepszy, który bardziej się opłaca wziąć...
W którym lepsza jakość obrazu i podświetlenie.
 

Michu30

New member
Może lepiej zastanów się nad sony xh90 te lg ja nie wiem czy są warte uwagi zwłaszcza modele nanocell. Sam patrzyłem i chciałem nano 913 ale chyba wybiorę od sony xh90 parę stów więcej ale jakość obrazu pewnie lepsza.
 

al-aksa

New member
65nano903

Ceny- napisz prosze na PW

czołem, dawno mnie tu nie było, w międzyczasie stary LGik 42LM660S zastąpiłem właśnie nowym z linii na 2020 rok, 65NANO903 i wszystko jest byłoby fajnie, ale zawsze musi być coś,
wysłałem właśnie zgłoszenie reklamacyjne do serwisu LG, bo mam taki jakiś brud na ekranie (wg zdj.---> https://drive.google.com/file/d/1-IA_CJe8WdZSV1aNfRVmw23q2W1lkIq8/view?usp=sharing,
jak sądzicie czy to można reklamować? serwiś to uwzględni? naprawi, wymieni czy jak?>
taka łyżka goryczy to tej słodyczy z nowej linii ..:(
 
Ostatnia edycja:

kshychopata

New member
czołem, dawno mnie tu nie było, w międzyczasie stary LGik 42LM660S zastąpiłem właśnie nowym z linii na 2020 rok, 65NANO903 i wszystko jest byłoby fajnie, ale zawsze musi być coś,
wysłałem właśnie zgłoszenie reklamacyjne do serwisu LG, bo mam taki jakiś brud na ekranie (wg zdj.---> https://drive.google.com/file/d/1-IA_CJe8WdZSV1aNfRVmw23q2W1lkIq8/view?usp=sharing,
jak sądzicie czy to można reklamować? serwiś to uwzględni? naprawi, wymieni czy jak?>
taka łyżka goryczy to tej słodyczy z nowej linii ..:(

I co powiedział serwis?
 

Sierak2012

New member
55 nano913 dobry TV. Kupiłem w outlecie z dwoma mikro rysami na matrycy widocznymi tylko przy wyłączonym TV z bliskiej odległości oraz bez nóżek. Dalem za niego 2400zł, ma 2 letnią gwarancję i jestem pewny, że za taką cenę nie kupi się nic lepszego. Oczywiście mogłem za 3100 w promocji mieć xh9005 który był moim pierwszym wyborem i ogólnie według mnie jest lepszym TV niż LG, ale czy o te 700zł? Tu już niej jestem pewny
 

Sierak2012

New member
Po czasie i wywalczeniu jeszcze 200zł rabatu cena TV wyniosła mnie 2200. I szczerze powiem tak. 4k i sport (aktualnie Euro) świetny obraz, bardzo dobrze to wygląda. Materiały HD i SD z Canal+ wyglądają poprawnie ale kompletnie nie widzę przeskoku z LG LK450. Netflix i inne serwisy VOD też bardzo ok, dużo robi Dolny Vision. Jeśli chodzi o dźwięk jest ok, bardzo dobrze poprawia brzmienie dźwięk AI oraz współpraca z Dolby Atmos. Gra na PS4 daje super frajdę, znakomity obraz. Ogólnie za takie pieniądze sztos, ale jakbym kupował za ostrzej 3 tys to byłbym bardzo zawiedziony.
 
Do góry