LG C9 vs CX

Tux

New member
Czy oferowane przez Pana Krzysztofa TV są selekcjowane pod względem "zafarbu" i zwraca do producenta te z problematyczną matrycą?
 

Tomanek

New member
Ja tam nie wiem co robią z tymi "złymi" ale wiem , że ja 65CX otrzymałem z idealną matrycą.
Tak więc zakupy u kikiego mogę polecić...
 

Tux

New member
df46b50acfce123dgen.jpg
[/URL]
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Napisz proszę na PW - dostaniesz specjalną ofertę dla niebieskich członków forum plus pakiet gratisów .
 

Mieczu87

New member
Witam mam pytanie bo mieszkam obecnie w DE i dzisiaj mi padł stary TV i na szybko doszedłem do wniosku że LG CX 55 będzie w miarę ok u mnie tylko pytanie bo są do wyboru 3 wersje: 3LA(1300 euro), 6LA(1400 euro), 9LA(>1500 euro). Czy warto dopłacać do tej wersji 9LA? I czym te wersje się różnią? Wyczytałem, że wersje są różne na różne kraje (3LA to Polska 6LA to chyba Włochy a 9LA niemcy).
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jakość jest ta sama, różnica to miejsce dystrybucji.
Dla niebieskich członków forum masz specjalną ofertę z pakietem.
 

snach

Member
Szanowni,

Może dla niektórych banalne pytanie. Czy jest szansa podlaczyc sluchawki via bluetooth z 55CX. Chodzi o to aby wieczorami mozna bylo oglądać coś w absolutnej ciszy dla otoczenia. Sprawdzalem- komunikacja do CX55 dziala. A odwrotnie?

Wysłane z mojego LM-V405 przy użyciu Tapatalka
 
Szanowni,

Może dla niektórych banalne pytanie. Czy jest szansa podlaczyc sluchawki via bluetooth z 55CX. Chodzi o to aby wieczorami mozna bylo oglądać coś w absolutnej ciszy dla otoczenia. Sprawdzalem- komunikacja do CX55 dziala. A odwrotnie?

Wysłane z mojego LM-V405 przy użyciu Tapatalka

Mam słuchawki Pioneer, połączenie wyjścia audio BT z 65CX działa poprawnie.
 
Do góry