Problem z tryb gra na LG OLED C9 55 cali

v4v

New member
Witam
sam TV elegancko Jednakże od samego początku mam problem z input lagiem po podłączeniu Playstation 4 PRO niby niby samo włącza się HDR Deep Color Jednakże z powodu input laga nie da się normalnie grać zwłaszcza w FPSy, patrzyłem i czytałem różne ustawienia nic. Gdy jestem podłączony Hdmi kablem z konsolą, kabel jest porządny HDMI 2.0 4K UHD, jest mega input lag, tryb obrazu jest ustawiony na standardowy nie mogę wybrać tryb gra jest on widoczny Jednakże nie wybierany proszę o pomoc
 

v4v

New member
Problem z tryb gra w lg oled55c9

]Witam
sam TV elegancko Jednakże od samego początku mam problem z input lagiem po podłączeniu Playstation 4 PRO, mam włączony Hdmi Ultra deep Color, i instant game response, Jednakże z powodu input laga nie da się normalnie grać zwłaszcza w FPSy, patrzyłem i czytałem różne ustawienia nic. Gdy jestem podłączony Hdmi kablem z konsolą, kabel jest porządny HDMI 2.0 4K UHD, jest mega input lag, tryb obrazu jest ustawiony na standardowy nie mogę wybrać tryb gra jest on widoczny Jednakże nie wy:banned:bierany proszę o pomoc
 
Do góry