LG oled c9 moduł upc kolejność kanałów

kosa666

New member
Mam sony i philipsa z modułami i tylko zewnętrznym softem mogę edytować kolejność... taka przypadłość modułów i tunerów UPC
 

DrWredman

Active member
Ja u siebie w Sony nie mogę edytować kolejności kanałów, ale mogę tworzyć grupy ulubionych kanałów.
Może masz coś podobnego w LG?
 

molo2001

New member
Ja u siebie w Sony nie mogę edytować kolejności kanałów, ale mogę tworzyć grupy ulubionych kanałów.
Może masz coś podobnego w LG?

Tak jest możliwość ustawienia ulubionych kanałów ale to mi zupełnie nie pasuje! ponieważ trzeba wchodzić w menu (brak dedykowanego przycisku na pilocie )
 

x X x

New member
Tak jest możliwość ustawienia ulubionych kanałów ale to mi zupełnie nie pasuje! ponieważ trzeba wchodzić w menu (brak dedykowanego przycisku na pilocie )
Jak to się nie da, jak się da. Jak odpalisz listę kanałów tu u góry masz przycisk którym możesz zmienić co chcesz wyświetlać na tej liście, m.in. ulubione.
 

Lechu1956

New member
Zmieniamy kraj na Czechy , a pozostawiamy język polski. Wyszukujemy kanały kablowe i powinna być możliwa edycja. Sprawdzone na LG webos 3.5 z 2017 roku. Natomiast w przeglądarce jako najczęściej odwiedzane wyskoczą jakieś czeskie. Ewentualnie spróbować inny kraj.
 
Do góry