LG OLED i Denon AVR-S650H - osobny dźwięk z tv i amplitunera

MarcinZZ

New member
Dobry wieczór,

Ostatnio postanowiłem zakupić amplituner Denona AVR-S650H z głośnikami Wilsona do mojego Oleda. Generalnie konfiguracja przebiegła bezproblemowo, z jednym ale. Mianowicie, nie mogę uzyskać "odrębnego dźwięku" z tv i amplitunera. Przykładowo chciałbym obejrzeć film w tv korzystając z głośników wewnętrznych i jednocześnie słuchać radia z amplitunera na głośnikach zewnętrznych. W chwili obecnej jest to niemożliwe, ponieważ w momencie gdy wejdę w tuner i ustawię wejście na port hdmi arc, to nie mam dźwięku z tv - tylko sam obraz, jeśli natomiast wejdę w Denonie na tv audio, to dźwięk jest tylko z tv, a jeśli w ustawieniach Oled LG włączę głośniki wewnętrzne i jednocześnie odpalę tuner w Denonie to dźwięk jest tylko z tv, a w tunerze i głośnikach zewnętrznych cisza.

Podłączenie. Do amplitunera mam podłączone głośniki Wilsona, wyjście antenowym do radia, hdmi (gniazdo monitor out) podłączone do hdmi (Arc) w Oled. Oprócz tego mam podłączony Oled jednym przewodem hdmi do dekodera Orange (satelita). W dekoderze jest tylko jedno wejście HDMI, które właśnie poprowadziłem do Oleda.

Będę wdzięczny za pomoc w temacie. Pozdrawiam.
 
Do góry