Ustawienia proporcji ekranu LG C9 Netflix

wojt124

New member
Hey
Mam pytanie do specjalistów włączam film z netflixa i i pojawiają się czarne pasy góra dół format 16:9 w modelu C7 można zmienić proporcje ekranu żeby zlikwidować te pasy np zrobić zoom a w C9 na tym samym filmie opcje proporcje ekranu mam wyszarzone i nic nie mogę zmienić opcja proporcja ekranu ustawiona na sztywno oryginał.
Da się jakoś to ustawić żeby opcje były jak w C7 dostępne ?
 

SeBaLy

New member
Hey
Mam pytanie do specjalistów włączam film z netflixa i i pojawiają się czarne pasy góra dół format 16:9 w modelu C7 można zmienić proporcje ekranu żeby zlikwidować te pasy np zrobić zoom a w C9 na tym samym filmie opcje proporcje ekranu mam wyszarzone i nic nie mogę zmienić opcja proporcja ekranu ustawiona na sztywno oryginał.
Da się jakoś to ustawić żeby opcje były jak w C7 dostępne ?

Witam, mam podobny problem, czy jest jakies rozwiazanie tego?
 

SeBaLy

New member
Może późno, ale z forum zagranicznych i lg dowiedziałem się, że to właściciel aplikacji może sobie zablokować proporcje ekranu i podobno tak jest w owych aplikacjach. Jak ma ktoś jeszcze model B7 to niech sprawdzi, bo w nim miałęm proporcje w netflixie odblokowane.
 

Joferes

New member
Czy ktokolwiek ma rozwiązanie tego problemu? Na C7 u mnie proporcje działają bez problemu na netflixie. Najnowszy soft i aplikacja, zatem myśle że to problem po stronie lg
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale co dokładnie masz na myśli.
Producenci często sami chcą decydować , aby osoby słabo znające się w technologii o obsłudze, miały najwierniejszy wg nich obraz.
 
Do góry