Lg 43 um7600 problem z powidokami

kaper.1981

New member
Bez reklam
Witam serdecznie kupiłem kilka dni temu lg43um7600 jest to dobry tv jak na swój segment w tym rozmiarze ale muszę zwrócić uwagę na dosc konkretny problem z którym sie spotkałem a mianowicie powidoki na matrycy powstawały już po okolo 5 minutach wyświetlania statycznego obrazu . Spotkałem sie z tym problemem opisał go ktoś inny na stronie elektrody i sprawdziłem swój nowy egzemplarz, jakie spotkało mnie zaskoczenie jak okazało sie że mój również posiada ta istotna wadę. Tv został wymieniony na inny egzemplarz nie posiadający tej przypadłości i jestem zadowolony ale dzielę sie tą wiedza z przyszłymi nabywcami aby byli świadomi problemu :). Nie znam przyczyny .nie mogę dodać zdjęć lub nie wiem jak bo prosi o kontakt z administratorem.
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
Panie Krzysztofie moim zdaniem te powidiki w LCD do tego w takiej formie to cos bardzo dziwnego . Mój tv nie jest pierwszy można znaleźć informacje w sieci na temat tego modelu i jego problemu, byl bym wdzięczny jak dal by pan rade zamieścić filmik i zdjęcia pozdrawiam.
 
Do góry