LG Oled b8

keisfot

New member
Witam, od 2 miesięcy posiadam b8 55 cali i w większości czasu używam go do ps4 i oglądanią filmów na netflixie,hbo i youtube.I teraz tak,zauważyłem, że gdy odpalę jakąś grę w trybie gra i w opcjach mam włacząne przesunięcie obrazu to co jakiś czas widać biały pionowy pasek lewej lub prawej strony ekranu lub biały poziomy w górnej lub dolnej części ekranu.Rozumiem , że jest to zabezpieczenie przeciw wypaleniom i cały ekran porusza się co jakiś czas z lewej do prawej,a później z góry do dołu itd, ale wydaje mi się , że nie powinno być to w ogóle widoczne czyż nie? Kolejną rzecz jaką zauważyłem to nierówne podświetlenie matrycy widoczne podczas oglądania ciemnych filmów na hbo i netflix ,a dokładniej mówiąc prawy dolny róg jest jaśniejszy niż reszta ekranu.Jeszcze inną rzeczą jest rwące działanie pilota poczas oglądania filmów 4k na Youtube...Czy ktoś z was spotkał się z takimi problemami w swoim modelu ?
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witam.
Sprawdź obraz na statycznych jednobarwnych kolorowych planszach. Jeśli są nierówności reklamuj.
 
Do góry