Lg led 55sm8600

Bunsen

New member
Jestem na etapie kupna nowego TV bo stary (tylko Full HD) zaczyna wariować i ma parę wypalonych pixeli :/ Przeglądając całą masę różnych modeli natrafiłem właśnie na ten z nazwy tematu i bardzo mi się spodobał, zwłaszcza że jest dostępny w moim budżecie (3500zl max). Teraz pytanie do Was jak to jest z tym czarnym kolorem ? Czytałem o tym, oglądałem filmiki i naprawdę jest aż tak źle ? I drugie pytanie czy jest jakiś model, który jest porównywalny z w/w albo nawet lepszy ? (czasami zdarzają się cuda). I już teraz mogę zaznaczyć, że nie mogę przekroczyć tego budżetu, który podałem.​
SW
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Jestem na etapie kupna nowego TV bo stary (tylko Full HD) zaczyna wariować i ma parę wypalonych pixeli :/ Przeglądając całą masę różnych modeli natrafiłem właśnie na ten z nazwy tematu i bardzo mi się spodobał, zwłaszcza że jest dostępny w moim budżecie (3500zl max). Teraz pytanie do Was jak to jest z tym czarnym kolorem ? Czytałem o tym, oglądałem filmiki i naprawdę jest aż tak źle ? I drugie pytanie czy jest jakiś model, który jest porównywalny z w/w albo nawet lepszy ? (czasami zdarzają się cuda). I już teraz mogę zaznaczyć, że nie mogę przekroczyć tego budżetu, który podałem.​
SW

To już lepiej ci wyjdzie zakup Philipsa 55"pus8303 . W neonet masz za 3099 zł a z kodem promotv ( za 2699 zł
 
Ostatnia edycja:

Bunsen

New member
Znajomi mają Philipsa tylko 7303 i miałem okazje się pobawić, tv ogólnie mi się podoba jednak pilot jest strasznie irytujący bo ma tyle guzików jak z lat 90 a to moim zdaniem zbędne, poza tym czasami widać, że strasznie się muli, jakoś ciężko mi się do niego przekonać, mam wrażenie że jest w tym systemie tego za dużo napchanego i wszystko takie ciężkie jest.
 

Bunsen

New member
Od kilku dni czytam wszystko o wyzej wymienionych tv i niewiem na ktory sie zdecydowac :/ Obydwa maja swoje wady i zalety a najgorsze ze jeden jak i drugi jest bardzo polecany.. Obawiam sie troche tych plam ktore wystepuja w LG w czarnych scenach, widzialem w innym temacie jak to wyglada i nie jest za ciekawie.. Naprawde ciezka decyzja dla mnie, zwlaszcza ze TV bedzie na najblizsze 5 lat.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ten LG SM8600 jest z podświetleniem strefowym.
Więc i tak będzie miał lepszą czerń dzięki ilości stref.
Masz obsługę głosem, pilot z pointerem, dobre multimedia

Philips broni się dzięki ambilight. Czerń wówczas jest wyższa dla oka niż w innych modelach. Masz je w programie pilotażowym.
Podaj maila to CI wyślę program.
 

Bunsen

New member
Właśnie przemawia do mnie ten LG za sprawą świetnego pilota i obsługi głosowej oraz bardzo dobrego systemu WebOS.
Philips natomiast ma Ambiligiht, który optycznie powiększa trochę TV i dodaje uroku podczas oglądania.

Jeśli Ty miałbyś wybierać dla siebie to na który byś postawił i dlaczego ? Jednak siedzisz już trochę w temacie więc masz większe pojęcie ode mnie.
 
Do góry