LG OLED65C9 - wrażenia

Rodrik_AR

New member
To jakie masz ustawienia w ONKYO, które odpowiadają za podłączone źródło dźwięku i zarazem wyjście wizji? W ustawieniach pewnie jest coś istotne co trzeba na ON a co na OFF czy AUTO.
Ja już się pogubiłem bo raz zmieniam ustawienia na ampli raz na TV i czasem działa czasem co film muszę coś zmienić np. w TV... wrrr
Fajnie jakby ktoś z 676 miał wskazówki co ma być na mus ustawione i zostanie mi tylko żąglerka TV.

Kolego, czy ty masz jakieś instrukcje obsługi do swoich urządzeń? Pytam bo mam wrażenie, że do nich nie zaglądałeś. Jak mam Ci opisać co i jak ma być ustawione skoro nie widzę co i jak masz podłączone?
Przejrzyj instukcję - wejdź w menu Onkyo - ustawienia - ustawienia początkowe, a system poprowadzi Cię krok po kroku jak skonfigurować urządzenie.
 
kolego cm812 niestety twoj amplituner nie obsłuzy sygnału atmos na HDMI ARC (reszta HDMI bedzie obsługiwać ATMOS) ze wzgledu gdzie na zwykłym złaczu HDMI jest puszczany ATMOS na ARC jest puszczany sygnał do sterowania AMPLITUNEREM , w eARC zwiekszono przepustowość danych.
Bo mimo ze masz eARC w TV które obsługuje ATMOS to załacze ARC (stara generacja bez litery "e")
odbierze tylko sygnał 5.1 i nic wiecej i to chyba tylko w wersji DD+(5.1) max nie mowie juz nawet o
Dolby TrueHD
 
Do góry