OLED 55B9PLA warto?

Zagroo

New member
Witam, od paru dni głowie się nad tym jaki wybrać telewizor. Musi być 55 cali i cena maks do 6500zł. Na początku chciałem brać qled Q7 ale dużo ludzi narzekało na bardzo słabe kąty widzenia na co jestem uczulony przez mój poprzedni telewizor, który miał podobny problem. Padło teraz na model B9, czy ktoś z was posiada ten tv i mógłby coś o nim powiedzieć? Żadnych recenzji nie znalazłem na necie dlatego pytam tu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież masz model wyższy w tej cenie 55C9 .
A jak kupisz ze smartfonem i sprzedaż to masz C9 za 5399 zł
Wart każdej złotówki.
Podaj maila to wyślę Ci Program.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Już się skończyły. Oferta extra szkoda, że się skończyła.
Cena jest teraz znacznie wyższa.
Teraz przyjazne ceny są na oledy Philipsa. W programie pilotażowym są teraz w super cenie !
 
P

Pawrus

Guest
A propo LG Oled B9 - myślę o 65 cali - teraz w promocji EuroAGD - przy 2 produktach cena się obniża i mi wychodzi ok. 6 900 za LG 65Oled B9 - czy to dobra opcja w tej cenie, czy warto czy coś innego/lepszego w tej cenie ?
 
P

Pawrus

Guest
No tak zawsze będzie lepszy droższy model .... trzeba se postawić jakąś barierę i w tym wybrać optimum - tutaj mam 65OLED B9 za 6 900 zł - budżet miałem max 6 000 więc i tak jest przekroczony (a o kolejne 1-2 tys będą kolejne lepsze standardy itd itd) a czy taki słaby OLED w tej cenie będzie i tak chyba lepszy od większości LCD (w tej cenie). C9 jest pewnie lepszy ale ponad 1 tys. droższy a dla mnie laika pewnie małe różnice w codziennym odbiorze ...??
 

Tygrysekk

New member
za 1000zł więcej można C9 kupić, a to już zupełnie inna technologia


Zaciekawił mnie Twój wpis, gdyż od 2 dni zastanawiam się czy dołożyć 750 zł pomiędzy C9 a B9 w 55 calach (promo na B9 w rtv euro agd 4750, a C9 w sklepach które mnie interesują ok. 5500).


Ja znalazłem różnicę w procesorze oraz 3Gb zamiast 2 Gb, lepsza jasność w HDR.


U mnie Tv dla syna (youtube, bajki, sport, w niedalekiej przyszłości playstation).
 

Tygrysekk

New member
No tak, ale ważne jaki to ma wpływ na poprawę jakości. Widziałem porównawcze testy i nie ma wielkiej różnicy (jest lepsza reprodukacja barw, nie przeczę), ale większość nie zauważy różnicy.

Jak to bywało w ostatnich latach z cenami?
Czy warto teraz brać tego B9 za 4750, czy też w marciu-kwietniu będzie szansa za tyle kupić C9 ?
 

kosa666

New member
ja porównywałem w MM modele (w wersji 65") i różnica na tych samych materiałach była widoczna (mówię tu np o płynności ruchu i artefaktach związanych z kompresją) nooo i te barwy! <3

PS - ja dla córki (pod Netflix, YouTube i PS4) kupiłem Sony LCD G8
 

Tygrysekk

New member
ja porównywałem w MM modele (w wersji 65") i różnica na tych samych materiałach była widoczna (mówię tu np o płynności ruchu i artefaktach związanych z kompresją) nooo i te barwy! <3

PS - ja dla córki (pod Netflix, YouTube i PS4) kupiłem Sony LCD G8


Ja zacząłem planowanie zakupu od Q60, potem wskoczyłem na wyższy poziom i Q70 lub SonyXF9005, a potem stwierdziłem, że może warto kupić z Hdmi 2.1 i tak doszedłem do Oleda :-D
 

Tygrysekk

New member
Problem rozwiązany :-D
Po 21 godzinie w rtv euro agd pojawiła się nocna okazja, LG 55C9 za 4999, więc wg mnie świetna oferta, wobec której nie mogłem przejść obojętnie.
TV zamówiony ;-)
 

olooo

New member
Cena znowu 4999 w nocy. Już chyba trzeci raz tak robią z ta promocja. Myślicie ze warto ? Ja uznałem ze poczekam do połowy czy końca stycznia. Może cena spadnie na 4500 ? Jak myślicie ?
 
Do góry