Jaki polecicie TV 4K LG 43 cale ?

Kolina

Member
Cześć,

potrzebuje na cito kupić tv 43 cale 4K. Do oglądania głównie TV (seriale, filmy, trochę sportu - Liga Mistrzów) i filmów\seriali z USB.
Odległość od ekranu około 1,5 metra.
Budżet najlepiej około 2000,00 zł.

Mój wybór na tą chwile oscyluje pomiędzy:
1. LG 43UM7450
2. LG 43UK6750

W 02.2019 kupiłem Tacie 50UK6950 i jest bardzo zadowolony ale nie widzę aby ten model był dostępny w tej wielkości.

Który z nich wg Was jest lepszy (ewentualnie jaki inny polecicie).

Drugie pytanie - czy w TV LG są aplikacje typu IPLA, TVN Player (interesuje mnie oglądanie dostępnych tam seriali) ?

Z góry dzięki za odpowiedzi :)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nowe modele masz w programie pilotażowym gdzie sam ustalasz ceny.
Ale Masz też w extra cenach modele 43U649 i 43uK6500.
 

bondzik

New member
Cześć,

Drugie pytanie - czy w TV LG są aplikacje typu IPLA, TVN Player (interesuje mnie oglądanie dostępnych tam seriali) ?

Ipla jest w mocno ograniczonej wersji, dostępnych jest tylko kilka kanałów "na żywo", nie są też dostępne wszystkie materiały VOD.

W Player.pl nie ma np. materiałów 4K z poziomu aplikacji w tv, ale na szczęście da się to obejść ;).
 
Ipla jest w mocno ograniczonej wersji, dostępnych jest tylko kilka kanałów "na żywo", nie są też dostępne wszystkie materiały VOD.

W Player.pl nie ma np. materiałów 4K z poziomu aplikacji w tv, ale na szczęście da się to obejść ;).
Jak to nie ma? U mnie są, natomiast nie można cofnąć aktualnie nadawanego programu na kanałach innych niż dołączone ostatnio te z naziemnej.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

doltnit

New member
Pytanie podobne więc się podepne ...

Dwa modele :

43UM7500PLA
43UM7600PLB

Czy ktoś wie czym te modele się różnią i czy warto je kupić ?
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Pytanie podobne więc się podepne ...

Dwa modele :

43UM7500PLA
43UM7600PLB

Czy ktoś wie czym te modele się różnią i czy warto je kupić ?

W UM 7500 masz stopki 2 sztuki ( szeroki rozstaw nóżek a w UM7600 masz jedną stopkę przykręcana na środku w kształcie pół księżyca tym się różnią
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
LG 43UM7600 masz w specjalnym programie pilotażowym.
Jest jeszcze pięć nowych modeli 43 LG.
Ale masz też 43UK6400 i 43UK 6500.
 

Kolina

Member
Kiki, Karol1976


a z tych dwóch które ja wytypowałem tj.

1. LG 43UM7450
2. LG 43UK6750

i tych trzech podanych łącznie przez Was tj.

43U649 i 43uK6500.(Kiki), 43uk6750 (Karol), który najlepszy i z jakich powodów\parametrów ?

Z góry dziękuję za Wasze odpowiedzi :)
 
Jak to nie ma? U mnie są, natomiast nie można cofnąć aktualnie nadawanego programu na kanałach innych niż dołączone ostatnio te z naziemnej.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Właśnie player poprawił funkcjonalność. Nadal nie rozumiem o co chodzi z programem pilotażowym.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Kiki, Karol1976


a z tych dwóch które ja wytypowałem tj.

1. LG 43UM7450
2. LG 43UK6750

i tych trzech podanych łącznie przez Was tj.

43U649 i 43uK6500.(Kiki), 43uk6750 (Karol), który najlepszy i z jakich powodów\parametrów ?

Z góry dziękuję za Wasze odpowiedzi :)

LG43uk6750 ja bym wybrał
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
1.LG 43UK6400 za 1350 zł
2.LG 43UK6500 za 1550 zł

3. LG 43UM7450 - ten jest w specjalnym programie pilotażowym gdzie sam wybierasz cenę. Cena jest możliwa znacznie poniżej 1600 zł
4. LG 43UM7400 - ten jest w specjalnym programie pilotażowym gdzie sam wybierasz cenę. Cena jest możliwa około 1500 zł
5. LG 43 UM7100 - ten jest w specjalnym programie pilotażowym gdzie sam wybierasz cenę. Cena jest możliwa znacznie poniżej 1500 zł
6. LG 43UM6300 - ten jest w specjalnym programie pilotażowym gdzie sam wybierasz cenę. Cena jest możliwa znacznie poniżej 1300 zł

Podaj maila to wyślę Ci cały program - możesz też wybrać inne wersje.
 

bondzik

New member
Jak to nie ma? U mnie są, natomiast nie można cofnąć aktualnie nadawanego programu na kanałach innych niż dołączone ostatnio te z naziemnej.

Ale co są? Jeśli chodzi o kanały to w aplikacji Ipla na LG Smart TV mam dostępnych tylko kilka kanałów, znacznej większości nie ma. Brak takich kanałów jak Eurosporty, Polsat Sport Premium, AXNy, Filmboxy, AMC, Sci Fi, HBO i wiele innych.
 
Do góry