Różnice w cenie na poziomie 40%?

tomoman

New member
Hej,

Mam dylemat, bo myślałem nad zakupem OLEDa od LG model 2018, bo 2019 OLED65C9 to jakieś 14 tysięcy, a budżet mam do 10. No i już prawie klikam tego 2018, ale wchodzę na Allegro, a potem na Ceneo i widzę, że część sprzedawców, takie pojedyncze sklepy, sprzedaję model 2019 za 9900. Duże sieci 4 tysiące drożej. Tak jak rozumiem różnicę na poziomie 500-1000 zł, no ale to 4 tysiące. Napisałem do wegaTV bo też mają w tej cenie, i niby TV nowy z 2019 roku z polską gwarancją. Ktoś wie skąd takie różnice?

Pozdr
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak nie jest .
LG 65 C9 za 11399 zł
I masz jeszcze Smartfon V40 za 2500 zł gratis
Czyli wyjdzie Ci za 8999 zł
TO jest z LG Polska.

Modele które podałeś są z Niemiec.
Obowiązuję Cię inne warunki gwarancji szczególnie wymiany telewizora.

Jeśli z polską gwarancją to powinni mieć smartfona gratis.
Jeśli nie mają to nie jest z LG Polska.
Jak go sprzedasz masz najlepszą cenę w Europie.
I jeszcze jak będziesz niebieski masz pakiet gratisów.
 

domik

New member
Czy widać gdzieś na horyzoncie cenę w okolicy 9k bez telefonu?

Czytałem warunki gwarancji w promocji z telefonem. Jeśli oddajesz TV z powodu niezgodności z umową musisz oddać telefon lub kasę.

Ten telefon będzie tracił na wartości więc zwyczajnie wolałbym kupić sam TV bez dodatków które muszę sprzedać.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W regulaminie jest wszystko opisane, ale po co kombinować ?
A smartfona możesz sprzedać za 2 tyś zł od ręki więc wszystko zależy czy kupujesz na stałe czy do spekulacji.
Jak ktoś korzysta do lepszego zakupu to jest najlepsza oferta na rynku.
 

domik

New member
Szukam TV na dłużej nie planuję spekulować, a LG ma raczej dobre opinie o gwarancji. Obawiam się sytuacji w której jednak gwarancja nie zadziała tak dobrze jakbym chciał ;) 2 lata w świecie technologii to szmat czasu. Wystarczy nowy zarząd firmy nastawiony na zysk i gwarancja może zostać odrzucona z dowolnego/absurdalnego powodu. Wtedy wchodzi w grę rękojmia i telefon którego nie mam.
 

trops55

Member
Czy widać gdzieś na horyzoncie cenę w okolicy 9k bez telefonu?

Czytałem warunki gwarancji w promocji z telefonem. Jeśli oddajesz TV z powodu niezgodności z umową musisz oddać telefon lub kasę.

Ten telefon będzie tracił na wartości więc zwyczajnie wolałbym kupić sam TV bez dodatków które muszę sprzedać.

W RTVmax masz 65 Lg C9 za 9883 zł.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Czyli z Niemiec - bez Polskiej gwarancji i bez smartfona !
Jak porównujesz dwie ceny
- 9883 zł
- i 8999 zł ten jest z LG Polska.
To która lepsza cena wg Ciebie ?
 

Eleonor

Member
Lg V40 za 2500 nie sprzeda ... realna cena przy odsprzedaży tego telefonu to 1950 -2050 zł max co i tak wychodzi ok:
9429 zł i polska dystrybucja.. niemniej tv wart jest każdych pieniędzy :)
 

trops55

Member
Czyli z Niemiec - bez Polskiej gwarancji i bez smartfona !
Jak porównujesz dwie ceny
- 9883 zł
- i 8999 zł ten jest z LG Polska.
To która lepsza cena wg Ciebie ?

Domik pytał o sklep w którym zakupi telewizor bez telefonu z ceną ok. 9 tyś. zł. i właśnie podałem namiar na ten sklep. Która cena lepsza dla Niego, nie mnie to oceniać. Natomiast Kiki mijasz się z prawdą. Przed chwilą rozmawiałem ze sklepem i zapewniają, że telewizory Lg jak i inne mają z dystrybucji polskiej i mają Polską gwarancję.
 
Ostatnia edycja:

007marc

Member
Pytając kikiego o różnicę w cenie w innym temacie podawałem jako przykład m.in. też RTVmax.pl , widzę że cena modelu 55 calowego C9 (który mnie intersuje) wzrosła od zeszłego tygodnia ok. 250 zł. , w Morele spadła o 100 zł. ale Morele chmmm ... ;)
Najważniejsze w tym wszystkim jest Gwarancja (na pewno nie będę się "bawił" sprzedażą telefonu itp.) a głównie dokładne jej warunki - myślę że trzeba by się dokładnie dowiedzieć u źródeł - LG Polska .


====================


.. zapomniałem dopisać że pierwszy raz sprawdzając Ceny w tym sklepie zastanowiło mnie - "Profesjonalna kalibracja (rabat)" - na usługi profesjonalnej kalibracji w firmie *********************************.pl ;)
 
Ostatnia edycja:

Eleonor

Member
RTVmax.pl .....Najważniejsze w tym wszystkim jest Gwarancja (na pewno nie będę się "bawił" sprzedażą telefonu itp.) a głównie dokładne jej warunki - myślę że trzeba by się dokładnie dowiedzieć u źródeł - LG Polska .

Zapytaj lepiej LG na infolinii , poproś sprzedawcę o podanie nr seryjnego
Jak osobiście do nich dzwoniłem to twierdzili że gwarancja europejska itd , rozmowa bardzo niemiła.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czyli nic się nie zmieniło od lat.

Ludzie to jednak są naiwni, lecą byle gdzie, byle pare zł. taniej i wszystko dobrze, do czasu jak nie nastąpi jakiś problem, wówczas przychodzą na fora i płaczą.
Bo sklep się zawinął, bo sprzedawca robi łaskę i stroi fochy itp.

Wówczas przychodzi refleksja - "mogłem" dołożyć te pare groszy i mieć teraz św. spokój, normalną obsługę, kontakt, a tak? Szkoda gadać. Loteria.

Masz na forum sprawdzonego od lat Kiki, rozmawiasz, znasz, masz też duże znane sklepy i nie rozumiem zjawiska i nie bez przyczyny powiedzenie "biednego nie stać na tanie" funkcjonuje od lat.
 

007marc

Member
@ armanig dzięki za linka , szukałem na Necie informacji o sklepie (nie poszukałem na naszym Forum ;)) bo prędzej nie słyszałem albo nie zwróciłem na niego uwagi ,
co dziwne w necie znalazłem praktycznie same plusy - chyba to pisali same (ostatnio modne ;)) - Trolle , czytając podany przez Ciebie Temat aż włos się jeży !!
 

trops55

Member
Jak już pisałem powyżej , że w rozmowie telefonicznej zapewniali mnie, że telewizory mają gwarancję Lg Polska. Ale czytając posty przeczące tej informacji napisałem do Lg Polska z prośbą o wyjaśnienie powyższej kwestii. Czekam na odpowiedż
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież LG Polska daje smartfona gratis LG V40.
Przecież łatwo sprawdzisz czy Oni dokładają smartfona, jeśli nie - to nie jest z LG Polska !
Wystarczy zadzwonić też do LG Polska i sprawdzisz ich prawdomówność.
A nie jest.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
grzybol, napisz na PW dostaniesz wyliczoną ofertę.
Sam najlepiej sprawdzisz.
Promocja ze smartfonem jest do końca miesiąca i nie będzie przedłużona.
Raczej tak tanio jak teraz po odliczeniu już nie będzie.
 

DZIELNA6

New member
Czy widać gdzieś na horyzoncie cenę w okolicy 9k bez telefonu?

Czytałem warunki gwarancji w promocji z telefonem. Jeśli oddajesz TV z powodu niezgodności z umową musisz oddać telefon lub kasę.

Ten telefon będzie tracił na wartości więc zwyczajnie wolałbym kupić sam TV bez dodatków które muszę sprzedać.

Jeżeli nadal poszukujesz 65 lg C9 to jest w RTV MAX tylko za 8 891,00 zł
 
Do góry