Najlepszy telewizor LED firmy LG - czyli SM8600 w pracy.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Najlepszy telewizor LED firmy LG - czyli SM8600 w pracy.

NanoCell TV to najbardziej zaawansowany telewizor LED firmy LG, który zapewnia najwyższą jakość obrazu przy zwiększonej czystości kolorów RGB dzięki technologii LG NanoCell.
TV-NanoCell-SM86-03-Nano-Color-2_Desktop_V1.jpg

Odkryj czyste kolory dzięki technologii NanoCell

Czyste kolory RGB są kluczem do realistycznej jakości obrazu. Technologia NanoCell stosuje nanocząsteczki, które oczyszczają kolory, odfiltrowując matowe kolory i poprawiając czystość widma RGB.

TV-NanoCell-SM86-04-Viewing-Angle-Desktop.jpg

Precyzyjna ekspresja kolorów przy szerokim kącie widzenia

Gdziekolwiek siedzisz, NanoCell TV zachowuje dokładne kolory, nawet z boków, i pozwala każdemu cieszyć się realistycznym obrazem.
TV-NanoCell-SM86-05-Viewing-Angle-2-Desktop.jpg

Chociaż szeroki kąt widzenia to kolory pozostają dokładne.

W przeciwieństwie do konwencjonalnych telewizorów, które mogą zniekształcać kolory podczas oglądania obrazu z boku, LG NanoCell TV precyzyjnie zachowuje kolor zarówno z boku, jak i z przodu.

TV-NanoCell-SM86-06-4K-Cinema-HDR-Desktop.jpg

4K Cinema HDR - dostarcza wizję filmowca

LG 4K Cinema HDR to wizja filmowca dzięki obsłudze większości formatów HDR. Zanurz się w kinowych obrazach z głównymi formatami HDR, w tym Advanced HDR firmy Technicolor i HDR10 Pro.

* HDR10 Pro i HLG Pro to autorskie rozwiązanie HDR firmy LG, które przetwarza sygnał HDR dynamicznie klatka po klatce przy użyciu ulepszonego dynamicznego mapowania tonów.

TV-NanoCell-SM86-07-Dolby-Vision-Atmos-Desktop.jpg

Dolby Vision i Atmos - czyli Kino w Twoim domu.

Dolby przekształca Twój dom w potęgę rozrywki z kinowym obrazowaniem HDR i dźwiękiem.
TV-NanoCell-SM86-08-Processor-Desktop.jpg

Obraz AI i dźwięk AI - czyli bardziej realistyczna jakość z AI

Drugi gen Inteligentny procesor α7 zmodernizowany za pomocą algorytmu Deep Learning AI zapewnia szczegółowy obraz i niestandardowy dźwięk, który pozwala zanurzyć się w niesamowitej rzeczywistości.
TV-NanoCell-SM86-09-Nano-Bezel-Desktop.jpg

Prostota w zharmonizowanym wzornictwie.
Bezramkowy telewizor LG NanoCell współgra z przestrzenią i dodaje wyszukanej atmosfery.

TV-NanoCell-SM86-10-Gallery-Mode-Desktop.jpg

Tryb galerii dodaje klasy do Twojego życia

Tryb Galerii przynosi światowej sławy atrakcje turystyczne aktualizowane sezonowo przez TripAdvisor.
TV-NanoCell-SM86-11-4K-HDR-gaming-Desktop.jpg

4K HDR Gaming - bezbłędne działąnie.

Telewizor LG NanoCell zapewnia wciągający obraz kinowy w grach 4K HDR Gaming. Dzięki niskim opóźnieniom wejściowym możesz synchronizować się z szybko zmieniającą się sceną w czasie rzeczywistym i cieszyć się dynamiczną akcją i szybką grą.




TV-NanoCell-SM86-12-Nanocell-AI-ThinQ-Desktop.jpg

AI Smart - Nowy inteligentny system ewoluował dzięki AI

Dzięki LG ThinQ AI, możesz posługiwać się głosem w obsłudze telewizora. Kontynuuj dialog z rozpoznawaniem głosu i uzyskaj rekomendacje dostosowane do Twoich przyzwyczajeń.

TV-NanoCell-SM86-13-CalMAN-Auto-Calibration-Desktop.jpg

Automatyczna kalibracja - Zgodnie ze standardem Expert

Gotowa do użycia autokalibracja CalMAN® umożliwia dostosowanie wydajności kolorów. Skutecznie utrzymuje stały, dokładny kolor.

* Do tej funkcji wymagany jest komputer z systemem Windows, na którym uruchomione jest oprogramowanie CalMAN, kolorymetr SpectraCal C6 lub odpowiednik oraz generator wzorów.
 

bemx2k

New member
Jednego nie rozumiem , Cena ?
Za mniejsze pieniądze można mieć od nich OLEDA który powinien bić ten TV w 9/10 zastosowaniach.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ten jest w specjalnym programie pilotażowym dla niebieskich członków forum.
Sam ustalasz cenę.
Podaj maila na PW to Ci wyślę .
Napisz proszę tylko jaka wielkość ?
 

gordonn

Member
Jak jest z tym czarnym kolorem w nocy na tym telewizorze? Czy naprawdę jest tak słabo przy włączonym Local Daming jak pokazują na YouTube że zostaje poświata po kursorze,tak jakby matryca nie wyrabiała?
Podobno czerń to pięta Achillesa tego telewizora.

Wysłane Xiaomi Mi Note 2
 

tutrus

New member
Faktycznie te podświetlenie strefowe trochę denerwuje, zwłaszcza jak się o nim już wie i zwraca na nie uwagę [emoji23]. Orientuje się ktoś jaki inny pilot magic działa z tym tv? Starsze /nowsze modele?

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 

jarwlo

New member
Ja zaczynam, trochę żałować, że nie wziąłem jednak SM9000 :( local dimming na tą chwilę po 3-4 dniach bawienia się ustawianiami , w żadnych wypadku mnie nie zadowala. Spodziewałem się czegoś lepszego.
 
Do góry