Telewizor LED LG UM7100 Ultra HD, w wielkości 70 cali już dostępny w specjalnej ofercie.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Telewizor LED LG UM7100 Ultra HD, w wielkości 70 cali już dostępny w specjalnej ofercie.

lg_65um7100_a_1_key_image_low_quality.jpg

Ultra HD LED 2019 od koreańskiego producenta to -
LG 43UM7100 (43 '', 109 cm),
LG 49UM7100 (49 '', 124 cm),
LG 55UM7100 (55 '', 140 cm) i
LG 60UM7100 (60 '', 152 cm),
LG 70UM7100 ( 70")




lg_65um7100_a_6.jpg

Duża dokładność kolorów i upscaler 4K

Jeśli chodzi o funkcje techniczne, oprócz panelu LCD IPS Ultra HD 50 Hz i 8 bit, zauważamy przetwarzanie wideo True Color Accurancy z algorytmem skalowania (4K Upscaler) zdolnym do powiększenia Źródła SD i HD w Ultra HD.

Prezentuje oczywiście kompatybilność HEVC 2 160p / 50 i 2 160p / 60, kodek używany do treści HD VOD i UHD (na przykład Ultra HD Blu-Ray).System podświetlenia LED Global Dimming,
tuner DVB-T2, DVB-S2 i DVB-C oraz certyfikaty Canal Ready i Fransat.

lg_65um7100_a_11.jpg


HDR10 i HDR HLG
Aktywna funkcja HDR jest zawsze obecna. Dla przypomnienia, te ekrany są kompatybilne z HDR10 i HDR HLG. Zwórć uwagę na na tryb HDR Upscaler, oraz metodę konwersji SDR / HDR (standard Dynamic Range na High Dynamic Range) w pełni opracowaną przez inżynierów LG. Telewizor LG 70UM7100 ma etykietę energetyczną A.

Smart TV ThinQ AI w menu

Ekrany LG UM7100 oferują oczywiście funkcję LG Smart TV związaną z nową platformą ThinQ AI 2019.Wyposażone w Google Assistant, Amazon Alexa w tym roku (Aktualizacja oprogramowania wkrótce). Te asystenty głosowe będą dostępne w czerwcu bezpośrednio z pilota za pomocą update. Oprócz bezpośredniej rozmowy z monitorem, np. Z głośnikiem Google Home lub głośnikiem Amazon Echo, możesz także kontrolować inne urządzenia z certyfikatem Google Assistant i Alexa udostępniane w sieci lokalnej za pośrednictwem telewizora. Wszystko to umożliwia dostęp do Internetu i określonych usług (sklep internetowy LG App Store, czat na portalach społecznościowych ...) lub bezpośrednio do Internetu jako komputer. Również będzie AirPlay 2 i HomeKit (planowane na koniec roku). Uwaga, aby korzystać z Google Assistant i Alexa, konieczny jest pilot Magic Remote ze zintegrowanym mikrofonem, opcjonalny.

lg_65um7100_a_8.jpg

Nowy pasek uruchamiania i nowy wygląd pulpitu głównego
Mianowicie Smart TV ThinQ AI 209 posiada bezprecedensowy „Launcher Bar” zwieńczony linią treści dostępną bezpośrednio bez przechodzenia przez powiązaną aplikację (patrz zdjęcie poniżej) i możliwość edycji w bardzo prosty sposób listy aplikacji.
lg_webos4.5_low_def.jpg

Tymczasem Home Dashboard (patrz zdjęcie poniżej) pozwala w mgnieniu oka wyświetlić na ekranie wszystkie podłączone urządzenia w domu: lodówkę, smartfon, klimatyzację, odkurzacz robota , głośniki sieciowe, pralka ... I oczywiście wchodź z nimi w interakcję!


lg_2019_dashboard.jpg


Istnieje również kompatybilność funkcji bramy multimedialnej HBBTV i UPnP (DLNA) o nazwie Smart Share . Kompatybilność z Miracast / WiDi, Wi-Fi ac i Bluetooth 5.0 APT-X. Ten ostatni pozwala na sparowanie odpowiedniego zestawu słuchawkowego lub głośnika lub funkcji LG Sound Sync,. Można połączyć bezprzewodowy zestaw z telewizorem.

lg_65um7100_a_7.jpg

Warto również wspomnieć o funkcji DVR, która umożliwia nagrywanie ulubionych programów za pośrednictwem jednego z dwóch portów USB Host na pendriwe lub zewnętrznym dysku twardym i funkcji Time Shifting.


Złącza ...

Trzy wejścia HDMI CEC zgodne ze standardem HDCP 2.2 2.0b, w tym jedno z funkcjami ARC i ALLM, Composite, YUV, wyjście optyczne oraz dwa porty USB Host zgodne z Fat32 i NTFS, port CI + i port Ethernet. Kompatybilność z formatem MKV obsługuje MP3, AAC, DTS, DTS-HD, DivX (SD / HD), VP9, ​​HEVC, AVC / H.264, Xvid, VC-1 i Jpeg. Wreszcie, sekcja audio wyświetla 2 x 10 W z systemem Ultra Sound, a dekoder DTS jest dodatkiem do Dolby Digital.
AVcesar
 

Adam0101

New member
czyli jeśli Holendrzy pisali że 70 cali ma VA to i 60 cali też powinno być na VA bo też pisali że VA , kiki sprawdź to
 

k@li111

New member
Ostrzegę żeby nikt nie zrobił takiego błędu co ja, dokupiłem dziś pilot Magic LG AN-MR18BA i niestety nie działa.
Po rozmowie z LG okazało się że wymagany jest LG AN-MR19BA, nie do kupienia chyba nigdzie w Polsce.
Ciekawe podejście...
A tak reklamują Webosa z tymi nowymi funkcjami... ehh, niesmak pozostał




Wysłane z fona
 
Ostrzegę żeby nikt nie zrobił takiego błędu co ja, dokupiłem dziś pilot Magic LG AN-MR18BA i niestety nie działa.
Po rozmowie z LG okazało się że wymagany jest LG AN-MR19BA, nie do kupienia chyba nigdzie w Polsce.
Ciekawe podejście...
A tak reklamują Webosa z tymi nowymi funkcjami... ehh, niesmak pozostał
Ja akurat do swojego UK6300 potrzebowałem MR18 bo mi powiedzieli że MR19 nie będzie działał. Poszedłem do serwisu LG i sprowadzili mi w kilka dni.
 
Ostatnia edycja:
Do góry