Telewizor LED LG UM7100 Ultra HD, w wielkości 70 cali już dostępny w specjalnej ofercie.

zlc

New member
Patrzyłem jeszcze na stronie LG i na polski rynek jest seria 7100PLB i 7100PLA, z tego co widzę to PLB ma tylko to cienkie złącze a PLA ma cienkie i zwykle antenowe. Dziwne to troche, moze w to cienkie da sie tez wpiąc zwykłą antenę.
 

kkarts

New member
Witam wszystkich

Czy ktoś z posiadaczy w/w modelu 70" mógłby zmierzyć rozstaw podstawy ?
Nigdzie nie ma takich danych , a tv u mnie musi stać.
 

marzec

New member
Witam.
Mam zamiar kupić TV 58-60 cali. Jaki wybrać Lg 7100 czy Samsung z seri RU a może Panasonic, w tych rozmiarach niema praktycznie większego wyboru. skłaniam się do 60lg7100 ale oglądam trochę sportu, czy matryca 50 hz będzie odpowiednia ?

Czy może powinienem zrezygnować z tej wielkości i jednak wybrać 55 cali i wtedy już są lepsze modele.
Jeżeli chodzi o 65 cali to raczej odpada odległość od tv to 2,5 m w porywach do 2,7 ta wielkość wydaje mi się bardzo duża.
Czy w najbliższej przyszłości nie pojawią się nowe modele Tv w tych rozmiarach ? (58-60 cali)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
marzec - ile masz max kasy ?

===========

Ryszard brałbym 65DC760 !
Masz teraz w super ofercie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak sprawdzisz dowolne tabale to wskazanie jest na 65"
I mieścisz się w klasie cenowej.
Wejdzie CI taki ?
 

marzec

New member
Jeżeli chodzi wymiary długość /szerokość to spokojnie się na ścianie się zmieści. Tylko 65 cali w sklepie wydaje się bardzo duży , gdzie jest duże pomieszczenie a co dopiero w pokoju 25 m2 .
 
Ostatnia edycja:

kotek11

New member
Witam.
W jakiej aplikacji mogę użyć kopiuj-wklej takiej aby działała na tym telewizorze bo wiele aplikacji nie chce mi tu działać co w poprzednim telewizorze LG działało?
 
Do góry