Oled LG 55c9 - czyli nowa fala nadchodzi.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oled LG 55c9 - czyli nowa fala nadchodzi.
M-01.jpg
Procesor II generacji α9 ze sztuczną inteligencją .http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy/...n-dla-niebieskich-wyjatkowa-oferta-czyli.html



Procesor drugiej generacji α9 z algorytmem AI pogłębionego uczenia się jest jeszcze szybszy i jeszcze lepiej przetwarza grafikę.
Wykorzystuje najnowocześniejsze technologie zapewniające niezwykle szczegółowy obraz i doskonały dźwięk, które przenoszą widza do innego, cudownego świata.
TV-OLED-C9-02-AI-Desktop-v1.jpg

Poznaj świat telewizji LG ze sztuczną inteligencją

Dzięki technologii AI ThinQ wiele czynności można wykonać tylko za pomocą poleceń głosowych. Rozmawiaj z asystentem dzięki technologii rozpoznawania głosu i korzystaj z treści polecanych na podstawie wcześniej wybieranych programów.

Technologia sztucznej inteligencji LG ThinQ jest uruchamiana za pomocą przycisku mikrofonu.
*Rzeczywisty produkt może wyglądać inaczej niż na zdjęciu.
TV-OLED-C9-04-OLED-Display-Desktop_v2.jpg
Doskonała czerń ożywia obrazy

Idealna czerń, doskonały kontrast – żywsze kolory i większa głębia obrazu.
TV-OLED-C9-04-Dolby-Vision-&-Dolby-Atmos-Desktop.jpg

Dolby Vision i Atmos Kinowe wrażenia w domu

Dolby zamieni Twój dom w prawdziwe centrum rozrywki z kinowej jakości obrazem HDR i dźwiękiem.
TV-OLED-C9-05-4K-Cinema-HDR-Desktop.jpg
Kinowa jakość 4K HDR
Technologia LG Cinema HDR 4K wiernie odwzorowuje wizję reżysera dzięki obsłudze większości formatów HDR. Zachwyć się kinową jakością obrazu w najważniejszych formatach HDR, takich jak Advanced HDR Technicolor i HDR10 Pro.

HDR10 Pro i HLG Pro to własne rozwiązania HDR firmy LG. Przetwarzają sygnał HDR dynamicznie klatka po klatce przy użyciu rozszerzonego dynamicznego mapowania tonalnego.
TV-OLED-C9-06-Design-Desktop_vv.jpg
Minimalistyczny design pasuje do każdej aranżacji

Wyszukany i elegancki design telewizora doskonale współgra z wystrojem całego wnętrza. Telewizor LG OLED stanowi kropkę nad „i” w kwestii wystroju Twojego wnętrza.
TV-OLED-C9-07-Cable-Management-Desktop.jpg
Mniej kabli

Organizer kabli pozwala utrzymać porządek w przewodach i zachować porządek w pokoju.
TV-OLED-C9-08-Gallery-Mode-Desktop.jpg
Tryb galerii dodaje klasy do codzienności
Tryb galerii umożliwia oglądanie słynnych atrakcji turystycznych okresowo aktualizowanych przez TripAdvisor.

http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy/...konferencja-lg-polska-ze-skandalem-w-tle.html - wszystkie możliwości nowego Oleda.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na razie oficjalnie otwarta będzie druga fabryka - a więc się podwoi produkcja
Nic nie wiadomo o trzeciej fabryce.

Testujemy telewizor od tygodnia.
Wkrótce pełen test.
 

Rodrik_AR

New member
Kiki, jest już ten test? Nie wiem czy warto czekać na 65C9, czy brać C865 lub może nawet C877? Jakie ceny masz na te modele?
Z tego co śledzę wynika, że C9 będzie wyraźnie lepszy?
Mam czes by poczekać, lecz nie wiem czy warto? Docelowo marzy mi się 77" :)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli masz kasę na 77C8 i kupisz - to bym nie zastanawiał się ani chwili.
Test w niedzielę.
Ja bym kupił 65C8 lub 65 Oled 803 .
 

trops55

Member
Jeśli masz kasę na 77C8 i kupisz - to bym nie zastanawiał się ani chwili.
Test w niedzielę.
Ja bym kupił 65C8 lub 65 Oled 803 .

Kiki, ponawiam pytanie, co z testem?. Minęły już dwie niedziele, jak obiecałeś test. Jak nie było, tak go nie ma. Pal sześć ten test kiedyś może się pojawi na tym lub innym forum, ale chodzi przede wszystkim o Twoją wiarygodność. Przez tydzień nie ustosunkowałeś się do ww. postów. Nie wiem, czy to celowe, czy z braku czasu, ale powinieneś szanować nas i dbać o swoją reputację.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Spokojnie - właśnie ruszamy wszystkie testy i zaległe i bieżące.
Było trochę wyjaśniania problemów różnych.
 

duett

New member
Witam , kupić tv na następne kilka lat , obydwa modele bardzo mi się podobają .Obecnie ma sharpa xs od Ciebie .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To miałeś wypasiony model.
Ale oled jako następca Cię oczaruje.
Jakościowo jest tak samo.
Jak będziesz niebieski masz specjalne ceny na obydwa modele i to z pakietem.
 

FanKosmosu

New member
Witam , mam dylemat co kupić czy LG 65 C9 czy sony 65 AG9 , może ktoś coś? Pozdrawiam

Bez dwóch zdań LG C9 z uwagi na HDMI 2.1. Jest to bardzo przyszłościowy telewizor. Obsługuje też VRR, więc znacznie lepiej posłuży do gier na nowych konsolach do gier (PlayStation 5 ma.za rok premierę). Chyba że zmieniasz TV co 3-4 lata, to kup ten który Ci się bardziej podoba.
 
Do góry