Oled LG 55c9 - czyli nowa fala nadchodzi.

trops55

Member
Cierpliwie czkałem, czekałem,bo ponad dwa miesiące na obiecany test Lg 55C9. Zwlekałem też z napisaniem co o tym sądzę, ale moja cierpliwość właśnie się kończy. Muszę skierować do Kikiego kilka gorzkich słów. Najpierw krótka historia obietnic składanych na forum przez Kikiego w wątku "oled Lg 55 C9 - czyli nowa fala nadchodzi"

- 12.06.19 Test będzie w niedziele (czyli 16 czerwca)
- 25.06.19 Ruszamy już z testem
- 12.07.19 Prywatna poczta, kolejna obietnica i ulubiony przez Kikiego termin, to najbliższa niedziela
(czyli 14.07.19)
Testu jak nie było tak nie ma. Proszę określ dokładnie, którą niedzielę masz na myśli. Podając następne terminy robisz to celowo i świadomie wiedząc, że i tak go nie będzie. Odnoszę wrażenie, że obietnicami (niestety pustymi) chcesz tylko przyciągnąć czytelników na swoje forum. Tak się nie postępuje, przez to stajesz się osobą niewiarygodną. Uczciwość i prawdomówność są Ci obce. Mogę zrozumieć, że jesteś sprzedawcą sprzętu RTV, ale na miłość boską szanuj forumowiczów. Mam skromną nadzieje, że zmienisz podejście do swojej pracy na forum i będziesz ważył wypowiadane słowa. Dla mnie jesteś ostatnią osobą, której można wierzyć.
Potencjalny nabywca, ale chyba już były.
 

barburian

New member
Bez reklam
test TV

Cierpliwie czkałem, czekałem,bo ponad dwa miesiące na obiecany test Lg 55C9. Zwlekałem też z napisaniem co o tym sądzę, ale moja cierpliwość właśnie się kończy. Muszę skierować do Kikiego kilka gorzkich słów. Najpierw krótka historia obietnic składanych na forum przez Kikiego w wątku "oled Lg 55 C9 - czyli nowa fala nadchodzi"

- 12.06.19 Test będzie w niedziele (czyli 16 czerwca)
- 25.06.19 Ruszamy już z testem
- 12.07.19 Prywatna poczta, kolejna obietnica i ulubiony przez Kikiego termin, to najbliższa niedziela
(czyli 14.07.19)
Testu jak nie było tak nie ma. Proszę określ dokładnie, którą niedzielę masz na myśli. Podając następne terminy robisz to celowo i świadomie wiedząc, że i tak go nie będzie. Odnoszę wrażenie, że obietnicami (niestety pustymi) chcesz tylko przyciągnąć czytelników na swoje forum. Tak się nie postępuje, przez to stajesz się osobą niewiarygodną. Uczciwość i prawdomówność są Ci obce. Mogę zrozumieć, że jesteś sprzedawcą sprzętu RTV, ale na miłość boską szanuj forumowiczów. Mam skromną nadzieje, że zmienisz podejście do swojej pracy na forum i będziesz ważył wypowiadane słowa. Dla mnie jesteś ostatnią osobą, której można wierzyć.
Potencjalny nabywca, ale chyba już były.


Jeśli chce kolega testy profesjonalne mogę polecić kilka stron.
 

FanKosmosu

New member
Nie dostaliśmy jeszcze sampla z LG - dlatego opóźnienie.
Sorry.

Już wszystko wiadomo o C9. A od kilku dni wszystko też wiadomo o kastracie B9. Wszystko też wiadomo o innych OLEDach na 2019 (Sony AG9, AG8, Panasonic GZ950/1500). Ukrywa się nadal tylko Philips z modelami 754/804/904, bo mają górę niesprzedanych OLED 803 i 903 bez Dolby Vision z zeszłego roku.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie górę ale Ocean.
Pewnie byłeś w magazynie to wiesz...
Modele 754, 804 ,934 są dostępne od ręki i właśnie je testujemy.
 

czarek1212

New member
Przy tych oledach trzeba właśnie kombinować i uważać na te stale paski informacyjne, i za długo nie grać w gry, trochę czytałem o modelu C8, przy matrycach led użytkowanie jest bezstresowe, ale fakt ze w modelu C8 obraz brzytwa to w C9 jeszcze bardziej
 
Do góry