Oled LG 55c9 - czyli nowa fala nadchodzi.

Rodrik_AR

New member
Sam mam/miałem podobny dylemat (Sony czy LG?) Po lekturze wielu artykułów w temacie wnioski są takie, że Sony może i trochę lepszy (obraz w ruchu, dźwięk) ale nie na tyle by wytłumaczyć aż tak znaczną różnicę w cenie na korzyść LG. Ja czekam na dobrą cenę na LG 65C9
 

Rodrik_AR

New member
Kiki, wiem, że Twoje ceny są zawsze dobre vs to co na mieście (szczególnie dla niebieskich) ale wiemy też, że ta pora roku to nie jest najlepszy czas na zakup nowych modeli TV jak ktoś nie musi. Ja będę czekał jak ceny znacznie spadną, czyli pewnie koniec roku.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Spoko, ale są ludzie którzy teraz chcą lub muszą kupić telewizor.
I też potrzebują dobrych modeli w extra cenie.
DO tego jak większość pamięta promocje są mocniejsze , gdy producenci mają mniejszą sprzedaż.
 

FanKosmosu

New member
Kiki, wiem, że Twoje ceny są zawsze dobre vs to co na mieście (szczególnie dla niebieskich) ale wiemy też, że ta pora roku to nie jest najlepszy czas na zakup nowych modeli TV jak ktoś nie musi. Ja będę czekał jak ceny znacznie spadną, czyli pewnie koniec roku.

Najniższe ceny za modele 2019 r. będą kwiecień/maj 2020 r.
 

Jacekbo

New member
mam od kiki LG OLED 55C9 przesiadka z 9 letniej plazmy Panasonic TX-p42G20e po podłączeniu oleda zamarłem na widok obrazu, wczoraj testowałem blu-ray dźwięk z kina domowego wyrywał krzyże sąsiadom ze ścian :) a obraz cisnął łzy z oczu.

Jeżeli jeszcze ktoś się waha nad kupnem to odpowiem nie czekaj kupuj i ciesz się obrazem.


P.S.
kiki jeszcze raz dzięki za sprzęt obraz wyrywa z kapci.:blagam:
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Teraz oferta = 7999 zł za C9 minus 2399 zł za V40- co daje cenę extra 5599 zł za LG Oled 55C9
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dalej cena powyższa z pakietem.
To jest zdecydowanie najlepsza oferta w Polsce.
Jesteś niebieski więc z pakietem.
Dostawa jeden dzień od zamówienia.
Dziś zamawiasz jutro w sobotę, masz u siebie.
 

AtroJ

Member
Wg strefalg.pl w warunkach promocji uzyskania smartfona lg v40 po zakupie wybranych tv OLED lg jest zastrzeżenie zakupu w czterech sklepach (sieciach) stacjonarnych i pięciu internetowych - czy przy zakupie u Kiki też można się załapać na telefon?
 

Jacekbo

New member
sklep kikiego też jest objęty promocją, mam potwierdzenie przyznania nagrody ale jeszcze nie wysłali :(



Wg strefalg.pl w warunkach promocji uzyskania smartfona lg v40 po zakupie wybranych tv OLED lg jest zastrzeżenie zakupu w czterech sklepach (sieciach) stacjonarnych i pięciu internetowych - czy przy zakupie u Kiki też można się załapać na telefon?
 
Do góry