Oled LG 55c9 - czyli nowa fala nadchodzi.

BaDD

Member
Promocja co dwa OLEDy..

Kiki - kupiłem 65C9 w promocji z komórką, 2 miesiące i dalej jej nie mam masz jakieś wejścia żeby to załatwić?

Ja mam tak samo, dwa miesiące ciszy, ani telefonu ani informacji.
Jutro pogonie bo zlew totalny...
Nieładnie, opóźnienie mogę zrozumieć ale brak kontaktu już nie.
 

ataman76

New member
Czesc,
Co lepsze jesli chodzi o jakosc obrazu LGC9 czy Philips 804/854 ?
Tv bedzie sluzyl do ogladania tv sat C+, filmów i sportu oraz z zewnetrznego zrodla - filmy. Bez grania. Oczywiscie pomijajac ambilight
 

SLAV7

New member
Bez reklam
JA bym wybrał LG z uwagi na bezproblemowy system i lepszy SMART TV. Obraz jest porównywalny. W LG lepiej widać detale w ciemnych scenach, w PHILIPSIE obraz jest przyjemniejszy dla oka w jasnych ujęciach.
 

ataman76

New member
No ale kusi ten ambilight. A skad takie informacje ze w Philipsie gorsza szczegolowosc w ciemnych odcieniach ? Czytalem kilka recenzji i nie bylo tego
 

Desverger

New member
Ceny 65C9 tak jakby lekko do góry poszły. Euro AGD zrobił HOT DEAL cena dnia 7999 tyle, że jest to akurat zjazd z absurdalnej ceny 8999 z którą byli w ogonie stawki na ceneo i nikt o zdrowych zmysłach by za tyle nie kupił. Ciekawi mnie jak się ułożą ceny C9 po nowym roku. Patrząc na wpisy na forum dla 65C8 ceny układały się następująco: u kikiego 07.01 - 9999, 08.05 -7999 (w MM była wtedy akurat promocja bez VAT - 7300), 29.08 - 7799. Pod koniec dostępności 65C8 na ceneo pamiętam podskoczył o 1000 bo sklepy wyczuły, że jest popyt. Tak czy siak widać, że różnica w cenie między styczniem a sierpniem to 2200. Chyba trzeba czekać i wyczuć moment końca dostępności żeby nie przedobrzyć :) Ciekawe jaką najniższą cenę uzyska. A druga rzecz... a może jednak czekać na C10? Tylko w czym byłby on lepszy? Znowu lepszy procesor i algorytmy. Czerń pozostanie taka sama więc czy warto?
 

kosa666

New member
tak, 7999 to nie jest najlepsza cena.... ale w zestawieniu rat 0% i to z odroczonym terminem to jest to już dosyć atrakcyjna cena (od miesiąca sprawdzam codziennie co, gdzie i jak)
 

olooo

New member
Też sledzę ostatnimi dniami ceny c9 55 cali. Zastanawiam się czy kupić na dniach za tyle ile kosztuje czy czekać świąt czy może nawet przełomu styczeń luty ? Jak sugerujecie.
Na c10 nie będę czekać bo nie kupię i tak tv za ponad 10 000 zł. Zastanawiam się tylko czy warto czekać z zakupem c9 tydzień kilka tygodni czy miesięcy ?
Chciałoby się mieć jak najszybciej wiadomo :)
 

Desverger

New member
Pomimo, że korci to lepiej chyba zaczekać. Moim zadniem ceny spadną minimum o 1000 a może i o 1500. A może MM znów promo bez VAT cyknie. No chyba, że masz ciśnienie. Ale lepiej tego zaoszczędzonego tysiaka na soundbar, konsolę czy cokolwiek innego wydać. To jeszcze nie jest odpowiednia cena za ten schodzący ze sceny model.
 

65AF8

New member
Poczekaj do świąt

Też sledzę ostatnimi dniami ceny c9 55 cali. Zastanawiam się czy kupić na dniach za tyle ile kosztuje czy czekać świąt czy może nawet przełomu styczeń luty ? Jak sugerujecie.
Na c10 nie będę czekać bo nie kupię i tak tv za ponad 10 000 zł. Zastanawiam się tylko czy warto czekać z zakupem c9 tydzień kilka tygodni czy miesięcy ?
Chciałoby się mieć jak najszybciej wiadomo :)

Witaj,
Poczekaj do świąt mają być panowie i skalibrować obraz z bratniego forum, a po świętach odsprzedam Ci skalibrowaną 65C9 za naprawdę dobre pieniądze (w orginalnym kartonie z rachunkiem i gwarancją 23 miesiące).Kupiłem w Neonet na promocji 26.11.2019 ale jestem średnio zadowolony z tego tv i wracam na 100% po świętach do Sony.
Bez kalibracji widać kto robi telewizory od dekad a kto produkuje matryce i nieudolnie próbuje produkować telewizory.
AMEN.....
To są moje subiektywne odczucia po obcowaniu z obrazem LG w wersji C9 (bez kalibracji) przez dwa tygodnie.A ta sztuczna inteligencja to wg. mnie nieporozumienie, w LG po wypowiedzeniu kwestii wychodzi jakiś dramat w af8 powiedziałem co chcę zobaczyć i wyświetlało się na ekranie.
Oświećcie mnie może ja robię coś źle.
 
Ostatnia edycja:
Do góry