Oto najwyższy model LCD LG SM9800 Ultra HD NanoCell LED TV z pełnym podświetleniem LED i procesorem Alpha 7 drugiej generacji.

Zoreusz

New member
Też mam dylemat co kolega Mikkellos który model
-Samsung Q80R Sony XG9505 i LG SM9800
Mam nasłoneczniony pokój

Głównie musi odtwarzać filmy z pendriva 4 k i fuul

-(Video codec . HEVC with HDR
Bitrate ..: 74.5 Mbps
Frame rate : 23.976 fps)
-(Video codec . AVC Bitrate .... 20.3 Mbps )
No to jesteśmy na takim samym etapie :-D
 

legaar

Member
zdecydowanie XG9505, Samsung Q80R bardzo dobry telewizor, mozna go kupić na różnych promocjach za rozsądne pieniądze - ALE - dla mnie brak Dolby Vision i eArc dyskwalifikuje ten telewizor
 

Zoreusz

New member
Jak kolega pisze, zdecydowanie SONY XG9505 , LG nie jest zły, ale dużo mu brakuje do SONY

Dzięki za info, na tą chwilę chyba też XG będzie moim wyborem. Zapytam jeszcze inaczej : w czym lepszy jest LG? Kątów nie biorę pod uwagę, bo i tak siedzę na wprost. HDMI 2.1, tu dla mnie duży plus, najprawdopodobniej nowe konsole je wykorzystają. Co dalej? WebOs dla mnie lepszy, ale to kwestia gustu. Pilot też raczej LG. Wizualnie też mi się bardziej podoba. Ale to w większości kwestie indywidualne. Co z rzeczy technicznych?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
- HDMI 2,1
- Aplikacje
- multimeedia
- Kodi
- MxPlayer
Teraz w specjalnej cenie ( obydwa modele) dla niebieskich z pakietem.
 

Zoreusz

New member
Ok, czy w czymś jeszcze, oprócz HDMI 2.1 i Smarta (wg uznania i potrzeb), LG jest lepszy? Zalety i wady XG mniej więcej znam 😉
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zostałbym z Sony. Jak będziesz niebieski masz specjalne ceny na obydwa modele. Plus pakiet gratisów o wartości 500 zł.
 
Czy LG65SM9800 jest jeszcze dostępny u Ciebie Kiki? Jeżeli tak to w jakiej cenie ? Jak wypada on z modelami na 2020 ? Seria Nano90 wygląda dobrze, czekamy jeszcze na ceny Nano91.
 

Kolentan

New member
Aby nie było poświaty i czerń była wyraźna wyłącz ochronę dla oczu, plus lok przyciemnianie led na wyłączone, daj poziom czerni na wysoki i problem znika. Możesz popróbować wyłączyć inne ulepszacze. A ustawienia jasności kontrastu ustawić we własnym zakresie. Poświata znika.
 
Do góry