LG OLED55E8PLA / zakup.

MaxPayne

New member
Witam po dłuższej nieobecności na forum nastąpił czas nowego zakupu wszystkie tv które były zakupione
prze ze mnie zawsze konsultowałem z wami , proszę o info co myslicie o zakupie . Oled Lg 55E8PLA.
 

MaxPayne

New member
Większy niestety ogranicza mnie cena i wielkość pokoju , ale szukam dobrego oleda z dobrymi parametrami za rozsądną cenę.
 

basket4rap

Member
Bez reklam
Moim zdaniem zakup bez sensu. Za mniej więcej taką samą cenę jest B8 w 65 calach z taką samą jakością obrazu (dla 99% użytkowników). A właściwie to po ostatnio skopanej aktualizacji do OLEDów LG na procesorach Alpha9 to B8 ma nawet lepszą jakość obrazu.
 

barburian

New member
Bez reklam
Jeśli ogranicza Cie miejsce i faktycznie wejdzie tylko 55 cali to kup 55B8 OLED
kupując E8 bezsensownie wywalasz pieniądze, w obrazie różnicy nie zobaczysz, chyba że koniecznie chcesz zapłacić parę tysięcy więcej za tak zwany dizajn :)
 

WuMike

New member
Bez reklam
Spróbuj przearanżować miejsce i wygospodaruj je na 65”. Różnica 10” będzie największą frajdą, jaką możesz sobie sprawić, kupując docelowo OLED 65B8.
 

irek29

Member
Czy kiki możesz tutaj podać ceny na tą chwilę za model 55B8 i 65B8? W sklepach trochę ceny spadły pewnie z powodu wprowadzania na rynek nowych 9 już niedługo.
 

MaxPayne

New member
pierwszym wyborem był 65B8 przyznam się że jak pomierzyłem to wielkość mnie wystraszyła , pokój 3,5x3,5 sofa przed tv odległość 3,3m , boję się że w pokoju będzie widać tylko tv .... dlaczego zasugerowałem się E8 ze względu na procesor Q9 HDR10 Pro ,szkło na ekranie, widzę że nowe tv LG 2019 tez są na tym samym procesorze a procesor Q7 to model 2017r .
 
Ostatnia edycja:

basket4rap

Member
Bez reklam
Między tymi procesorami w prawdziwym odbiorze przez 99% użytkowników nie ma różnicy. Z kolei 65 cali przy ponad 3 metrach od tv to malutko. Tu by pasowało z 80 spokojnie.
 

basket4rap

Member
Bez reklam
U mnie z 230 cm 55 cali zostało zamienione po kilku dniach na 65, a z kolei 65 po prawie 2 latach na 75 cali i po tygodniu zrobiło się takie "zwyczajne" wielkościowo.
 

MaxPayne

New member
Dziekuje wszystkim za wypowiedzi przekonaliscie mnie ,decyzja zapadla Lg65 C8. Bylismy go ogladac łał bylem pod b.duzym wrażeniem . Macie rację co do 55 aby nie kupować tylko zwiększyć na 65 , udało mi się zobaczyć stojące obok siebie lg 55 i 65 .po wyłączeniu dużej różnicy w wielkości nie ma , ale jak włączylem to różnica piorunująca. Jeszcze raz dziękujemy za opinię.


http://www.hdtv.com.pl/forum/lg/137...pierwszy-inteligentny-telewizor-na-rynku.html
 
Ostatnia edycja:
Do góry