Lg PC1 _ Menu serwisowego wartośći

Rekin175

New member
Witam otóż za bardzo się rozpedziłem i przestawiłem kilka wartośći w menu serwisowym napiszcie jakie wartośći są u was to pomoże mi to wrócić do poprzednich chyba że moge to jakoś zrestartować , oto wartośći które są mi potrzebne :

cORTEZ vERSION 3,15
Tool Option1 - ??
Tool Option2- ??
Area Option- ??
Option1- ??
option2- ??
Option3- ??
Option4-??
System Control1-??
System control2-??
System Control3-??
Bikline Dedector-
Power off History
Panel control
Fan control


Dzięki z góry i czekam z niecierpliwośćią gdyz nie ma m nic w tv pipu i teletextu :(
 
Ostatnia edycja:

Rekin175

New member
Bardzo proszę o te :(wartośći ludzie litośći to tylko pare minut i juz są przepisane liczę na was i raz jeszcze proszę

LgPC1R

A jeszcze lepiej jak mi to ktoś sfotografuje całem menu servisowe wtedy bede pewny na 100% bardzo proszę o fotki
 
Ostatnia edycja:

baranskia

Member
dot. menu serwisowe PDP LG 42PC1RR by baranskia :)

Rekin175 napisał:
To ja dałem znaki zapytania bo nie znam tych wartośći i tam gdzie są to pytam o nie :)

Sie ma!
Rekin175
Zajrzyj sobie tymczasem pod ten link na nienaszym forum:
http://**********.com/index.php?showtopic=3221

a znajdziesz tam spis moich ustawień - wczytaj się w wątek (post # 7) może to Ci wystarczy...
Uwaga: mój soft jest wcześniejszy:>>> Cortez Version: 3.09
Hudson Version: 3.02 :D więc radzę ostatecznie: SKONSULTUJ SIĘ Z SERWISEM LG-Polska - tak będzie najlepiej, wg mnie... :hmm:
Ale spróbować zawsze możesz - jednak tylko na własne ryzyko!

Pozdrawiam wakacyjnie...
:cool:
Adam

PS:
Zwróć uwagę, że ja mam jednak heLGę PDP 42PC1RR ale to pewnie nie zaszkodzi...
Ahoj!
:eek:k:
 

baranskia

Member
FULL SERVICE MENU 4 PDP LG model 42PC1RR :) by baranskia - stan na styczeń 2007

Rekin175 napisał:
Wyslij llink na PW bo ten nie działa :(

:roll:
[Sorry, rzadko tu zaglądam]
Link wysłałem już wcześniej, ale też z naszego forum, więc... skasowali w nim zakazaną widocznie nazwę, którą wygwiazdkowano, a którą podaję w zapisie zaszyfrowanym dla niby-sysytemu:
:D
hd+tv+pol+ska (wiesz jak poprawnie ją wpisać: BEZ PLUSÓW, bo pewnie - wg coponiektórych z naszego, jedynie słusznego forum - tamci mają tylko same minusy.... :p )

ostatecznie można było pogooglować w sieci - sam tak zrobiłem, aby odnaleźć swój własny post :D śmieszne, nie?! :krol: c.d.n. Meritum masz poniżej (poniżej krytyki też, oczywiście!). CU.

A.B.

:hmm: :hmm:
I znowu pełzająca, podstępna rewolucja/manipulacja?!/ na "naszym forum"... bo to przecież niby-system zmienił treść mojego linku -tiaaak?! :confused: i z automatu wywala inne forum, tzw. "nienasze" :( :???: :( :( ingerując w mój post BEZ MOJEJ ZGODY I WIEDZY. Panie i panowie: VETO! PROTESTUJĘ! STOP! :hmm:
I tu ode mnie: OSTRZEŻENIE/warn dla konfiguratora "systemu" i prośba do adminów - zmieńcież to, bo taka polityka zamiast pomóc zaszkodzi użytkownikom, czyli praktycznie (prawie) wszystkim. Bądźmy fair, PLIZZ!
:mrgreen:

A tera szybciutko konkrety, czyli do AD REMU:
@ Rekin175 i dla innych zainteresowanych takżesamo zarazem :D

:krol:
FULL SERVICE MENU 4 PDP LG model 42PC1RR : by baranskia - stan na styczeń 2007

MF-056L
Cortez Version: 3.09
Hudson Version: 3.02
Panel used: 5 hr (10.11.2006)

Tool Option: 56

Area Option: 17

Option 1: 106

Option 2: 2

Option 3: 3

Option 4: 4

System Control:
System 4-SYS
OverScan 5%
OrbitPixel 2
Orbit Step 2
OrbitTime 120 sec
Inv.Time 30 min
RS-232Host PC
BaudRate 9600 bps
Panel Control:
AV/PC AV
ISM Auto
Gamma 0
Pwr Save 75%
Bright 63%
Pnl. Lock Lock
Screen Control:
H Start 144
V Start 24
Clock 864
Reset > To Set
TEXT FSP 0
H Move Off
Fan Control: - opcja nieaktywna, wyświetlana na szaro , nie wiem jak ją uaktywnić? [domyślam się, że tutaj ustawiamy parametry wentylatorka...]

BlkLine Detector:
BlkLine Min. 10
BlkLine Max. 70
BlkLine Gap 20
Full Time 8
Original time 2
Power-off History:
Last Pwr Remocon
------------------------
Remocon 194
Sleep Timer 2
RS 232 0
5V Monitor 0
AC Detect 16
Fan Alarm 0
Off timer 25
No Signal 4
No Key 1
PVR Dowload:
DVD version 3 _ 9
Temperature 49
Dowload option TV

PS:
I bardzo proszę ponownie o rozkodowanie przez P.T. forumowiczów powyższych tajemniczych opisów.
Innymi słowy: co, po co i dlaczego tak a nie inaczej jest ustawione fabrycznie oraz jak to BEZPIECZNIE MODYFIKOWAĆ z poziomu menu serwisowego tj. zoptymalizować te ustawienia, np.:
co zrobić, aby szarą barwę pasków bocznych (tych przy formatach innych niż 16:9) zmienić na czarną?
Jak zmienić poziom nasycenia czerni na większy, mniejszy?
Jeśli ktoś kompetentny coś konkretnego wie, to niech szybko odpowie - wszyscy zainteresowani czekaMY z niecierpliwością!
Pozdrawiam serdecznie i wakacyjnie każdego!
- - -
NTNR!
CzekaMY!
8)
Adam B. (Bia-PL)

@ Rekin175 - i dopisz czy coś to pomogło? Jak sobie w końcu poradziłeś, OK?
CU!
A.
:krol:
 

Rekin175

New member
baranskia wielkie dzieki ale masz inny soft i jest różnica , ale mam i dobre wiadomośći zdobyłem fotki menu servisowego mojej wersji :) ustawiłem i jest all oki :) , pisałeś bym napisał czy pomogło pomogło oczywiśćie wróciło wszystko do normy tzn . TXT PIP WEJSĆIA AV itp :) poniżej zamieszczam fotki

UPDATE: 21:55
Właśnie zdobyłem odpowiednie fotki i zamieszczam je tutaj pewnie sie przydadzą dla posiadaczy PLAZMY LG PC1R

 

baranskia

Member
:D
Dobra robota!
Gratulacje!
:eek:k:

PS:
A już miałem pomysł, żeby doradzić Ci wizytę w sklepie... abyś sobie spisał/sfoto te dane z innego działajacego egzemplarza PDP PC1R na żywca.
Jednak jesteś myślącą jednostką i masz przyszłość :) POLAK POTRAFI!

Szacuneczek i pozdrawiam!

Adam B.
:krol:
 
Ostatnia edycja:

setunia

New member
Bez reklam
Przyłączam się do prośby @baranskia - w kwestii zmiany szarych pasów przy formacie 4:3 na kolor czarny. Ktoś wie jak to zmienić? Bo czasem obejrzałbym coś po staremu, ale ta szarośc mnie dołuje :( .

Towarzysze pomożecie?
 

jarpil

New member
Telewizor troszke starszy ale LG

Witajcie chciałbym poprosić was o pomoc już od jakiegoś roku staram się naprawić to co brat zepsół a mianowicie
wszedł w menu serwisowe.
Wyskoczyło takie zielone menu w prawym górnym rogu i pisało tam coś takiego o ile dobrze pamiętam:
Brand:All
po zabawie mojego brata teraz mam tak że mam tylko UHF
gdyż w tym dziwnym menu zmienił ustawienia czy pomoże mi ktoś i powie jak włączyć menu serwisowe postaram się to naprawić tylę że w tym modelu niemam w telewizorze przycisku menu gdyż jak wcześniej czytałem trzeba przytrzymać przycisk menu na telewizorze i na pilocie

z góry dziękuję za odpowiedz:(:(:confused::confused::confused::confused::(:(:(
 

mjs

New member
Szare pasy usunąć!!!

setunia napisał:
Przyłączam się do prośby @baranskia - w kwestii zmiany szarych pasów przy formacie 4:3 na kolor czarny. Ktoś wie jak to zmienić? Bo czasem obejrzałbym coś po staremu, ale ta szarośc mnie dołuje :( .

Towarzysze pomożecie?

Witam!
Przyłączam się do prośby - czy ktoś wie jak zmienić ich kolor?
Pozdrawiam

---------------------------------
Na angielskim forum znalazłem coś takiego:
"Go to service menu, select System Control1, press "OK".
Go to the bottom of the System Control1 menu and change Blank Color from grey to black."
Dzisiaj spróbuję znaleźć coś takiego u siebie i dam znać jak mi poszło.
 
Ostatnia edycja:

gladiator

New member
Witam
Czy po wpisaniu tych wartosci do swojego 32LC ulepsze menu lub zdobede wiecej funkcji na TV ???????
Chodzi mi o wartosci FULL MENU z 42LC ?????
 

mjs

New member
42PC3RA - na razie na tarczy

Witam ponownie!

Sprawdziłem mozliwość wyłączenia pasów jak podano na angielskim forum. Niestety mój model takiej opcji nie posiada:???: :( Przejrzałem także inne opcje jedna po drugiej całego menu serwisowego i nic nie znalazłem (a próbowałem zmieniać opcje na bieżąco) :(
Może ktoś z Was miał więcej szczęścia :roll:
 
Do góry