LG C8 nie odtwarza plikow

GameMania

New member
Mam problem wrzucilem na pendriva troche filmow mkv. Rozna rozdzielczosc FHD i 4k i niestety wiekszosci TV nie odtwarza, pliki widzi normalnie. Jest jakis sposob na pomieniecie tego oprocz konwertowania do innego kodeka?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kup sobie za 2-3 stówki jakiegoś Xiaomi MI Boxa i będziesz miał spokój z zabawą w odtwarzanie plików przez tv.
 

GameMania

New member
chyba tak zrobie, szkoda ze telewizor z tej polki sobie z tym nie radzi.

Xaomi mi box S za 310zl nada sie? Jak to dziala jesli chodzi o plynnosc?
 

achim69

Member
no nie radzi wlasnie. Teraz widze ze ten Xiaomi ma tylko jedno wejscie usb i to 2.0, przydałyby sie chociaż dwa wejscia

Mam B8 i i cztery twarde dyski zapełnione filmami hd, fhd, 4k i 4k hdr.Jeszcze mi się nie trafił jakiś film, żeby ten tv go nie odtworzył.
Problem jest albo z twoim, konkretnym tv, albo co bardziej prawdopodobne z plikami ktore próbujesz zaserwować twojemu tv.
 

marek206

Klub HDTV.com.pl
vip
Mam B8 i i cztery twarde dyski zapełnione filmami hd, fhd, 4k i 4k hdr.Jeszcze mi się nie trafił jakiś film, żeby ten tv go nie odtworzył.
Problem jest albo z twoim, konkretnym tv, albo co bardziej prawdopodobne z plikami ktore próbujesz zaserwować twojemu tv.
Jaki bitrate mają twoje filmy?
Pytam bo Philips 804 sobie nie radził z plikami o wyższym bitrate z USB.
Tv był dostasowany tylko do serwisów takich jak Netflix o niskim bitrate, android box się okazał nie zbędny.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

MJRegul

New member
Miałem C9 kilka dni - ze 100 filmów w MKV (wielkości od 6GB do 15GB) sprawdzonych nie odtworzył 9 sztuk w ogóle a w 6 nie było dźwięku.
Filmy, które nie były odtwarzane lub miały problemy z dźwiękiem przerzucałem na drugi test na drugi dysk - to samo.
SONY na Androidzie odtwarza wszystkie bez zająknięcia przez np. KODI więc to nie problem plików. LG nie radzi sobie tak dobrze z filmami jak powinno.
 
Do góry