LG C8 nie odtwarza plikow

BaDD

Member
Miałem C9 kilka dni - ze 100 filmów w MKV (wielkości od 6GB do 15GB) sprawdzonych nie odtworzył 9 sztuk w ogóle a w 6 nie było dźwięku.
Filmy, które nie były odtwarzane lub miały problemy z dźwiękiem przerzucałem na drugi test na drugi dysk - to samo.
SONY na Androidzie odtwarza wszystkie bez zająknięcia przez np. KODI więc to nie problem plików. LG nie radzi sobie tak dobrze z filmami jak powinno.


Ja się nie zgadzam z w.w. opinią bo mój nowiutki C9 odtwarzał do tej pory każdy z kilkunastu plików mkv (h.264/265) bez żadnych problemów. Pliki o takiej samej wielkości, zakresie 6-16 GB. Płynnie, z dźwiękiem.
Fakt, że większość i tak oglądam przez odtwarzacz (Mede8er) bo wolę dźwięk na ampli a nie w głośniczkach C9.

Niemniej podpięcie dysku przez USB i odtwarzanie jest bardzo ok.




A w temacie: korzystam tylko z dysków Seagate i WD, od 2TB do 5TB, magnetyki. SSD sporadycznie.
 

suchy62

New member
Witam, dołączając do tematu chciałbym zapytać jak jest u Was z odtwarzaniem dźwięku?

Ostatnio chciałem przetestować dźwięk ATMOS lecz w żadnym z ściągniętych materiałów ta ścieżka dźwiękowa nie działa

Audio #1 : TrueHD
Infos : 8 channels, 48.0 KHz
Language : en

Telewizor wyświetla info o nie obsługiwanym formacie.
Wy jesteście w stanie odtworzyć jakiś MKV z dźwiękiem ATMOS?

Dodam też tylko, że wideo te działają z innymi ścieżkami audio, ale potrafią się przycinać, ważą koło 50GB

LG B8
 
Ostatnia edycja:

MJRegul

New member
Witam, dołączając do tematu chciałbym zapytać jak jest u Was z odtwarzaniem dźwięku?

Ostatnio chciałem przetestować dźwięk ATMOS lecz w żadnym z ściągniętych materiałów ta ścieżka dźwiękowa nie działa

Audio #1 : TrueHD
Infos : 8 channels, 48.0 KHz
Language : en

Telewizor wyświetla info o nie obsługiwanym formacie.
Wy jesteście w stanie odtworzyć jakiś MKV z dźwiękiem ATMOS?

Dodam też tylko, że wideo te działają z innymi ścieżkami audio, ale potrafią się przycinać, ważą koło 50GB

LG B8
Miałem parę chwil C9 - takie same problemy, brak dźwięku szczególnie przy sciezkach TrueHD, z DTS jakos sobie radził. Czasami nawet brak możliwości odtwarzania filmu ogólnie. Ręce mi opadły.
Wróciłem do Sony z Androidem i KODI i jest cudownie.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

suchy62

New member
Kodi to jakieś wyjście, ale czy taki telewizor nie powinien już odtwarzać z dysku zewnętrznego treści z takim dźwiękiem? Jest to gdzieś w specyfikacji B8?
 

jawer1

New member
Witam, dołączając do tematu chciałbym zapytać jak jest u Was z odtwarzaniem dźwięku?

Ostatnio chciałem przetestować dźwięk ATMOS lecz w żadnym z ściągniętych materiałów ta ścieżka dźwiękowa nie działa

Audio #1 : TrueHD
Infos : 8 channels, 48.0 KHz
Language : en

Telewizor wyświetla info o nie obsługiwanym formacie.
Wy jesteście w stanie odtworzyć jakiś MKV z dźwiękiem ATMOS?

Dodam też tylko, że wideo te działają z innymi ścieżkami audio, ale potrafią się przycinać, ważą koło 50GB

LG B8

U mnie tak samo na tv, ale dźwięk na ampitunerze już jest atmos.
 

suchy62

New member
Niby tak, ale dwa dema filmowe wgrane na telewizor bez problemu obsługują obraz 4K z HDR i ATMOS, to dlaczego inne pliki nie działają ?
 
Do góry