LG 43UK6470 Miracast - klonowanie ekranu telefonu z Androidem

Havcaaren

New member
Witam! Nabyłem drogą kupna :) ten TV - ani budżet ani przestrzeń nie pozwalają na większy. Na razie wszystko z TV ok - jak to mówią starcza...aleeee. Próbuję podłączyć 3 urządzenia z androidem: Samsung Galaxy Note 8.0 (tablet) z Lineage 14.1, Motorola G2 z Lineage 14.1, Motorola G5S plus stockowy Android 8.1. Oczywiście przesyłanie obrazów/filmów działa. Niestety tylko na Moto G2 udało mi się sklonować ekran telefonu na TV ale tylko czasami. Telefon wykrywa TV. TV pokazuje zaproszenie czeka i pokazuje brak możliwości połączenia, a czasem bez problemu się łączy. W przypadku dwóch pozostałych urządzeń nie następuje nawet wykrycie TV. Ta sama sieć, te same ustawienia. Z góry dziękuję za pomoc. Szczęśliwego Nowego Roku!
 

Havcaaren

New member
Sorry za błyskawiczną reakcję ale był blackout. Nie korzystam z żadnej - po prostu wbudowana opcja w androidzie - Przesyłanie. Co ciekawe na wakacjach tego lata, w domku jakiś TV Samsung łapał wszystko po dokonaniu sparowania - kod zatwierdź i ok. Tutaj nawet nie wykrywa TV...dziwne

Wysłane z mojego GT-N5100 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry