LG OLED wrażenia z użytkowania z NC+

maciek8792

New member
Witam, do niedawna sądziłem, że przy materiałach nie 4K ale HD takich jakie podaje ncplus, nie będzie dużej różnicy między OLED a dobry LCD. Natomiast dzisiaj w media markt poprosiłem żeby odpalili ten sam materiał (tvp 1 HD) na oled i na jakimś LCD samsunga i zauważyłem, że na zwykłym HD też widać dużą różnicę na korzyć Oleda, czerń kolory itd. Oglądałem dosłownie minutę na TV1HD, czy ktoś ma w domu i LCD i OLED, może potwierdzić że faktycznie jest taka duża różnica także na zwykłym HD od n-ki?

Odnośnie cen na C8, podzielę się jedną obserwacją.W mediaexpert ten tv stoi ok. 11,300. Ale jak się zadzwoni i się powie, że w media markt dodają 50zł na kartę bonusą carefoura, to media expert może dodać swoją kartę rabatową na takich samych zasadach. Dzięki temu cena tv leci o 10% w dół, np. w moim przypadku fajna sprawa bo z karty rabatowej kupię xboxa i tv lg c8 65 cali wychodzi mi w cenie 10 tyś.


pozdrawiam Maciek
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Czyli drożej jak dla niebieskich członków forum i bez kalibracji.
Niebiescy mają dużo lepszą ofertę.
Be bonusa i biegania i konieczności wydawania kolejnej kasy !!!
 

Yamamoto

New member
Zakup LG65C8

Czyli drożej jak dla niebieskich członków forum i bez kalibracji.
Niebiescy mają dużo lepszą ofertę.
Be bonusa i biegania i konieczności wydawania kolejnej kasy !!!

Witam serdecznie.
Właśnie rozpadł mi się TV i chcę kupić LG65C8 tu i teraz :) Czy są jeszcze jakieś ciekawe opcję dla nowych niebieskich?
 
Do góry