Czy warto kupić LG 55SK8500PLA?

Tux

New member
Dzisiaj oglądałem (własne obrazy testowe) w M.M. 65SK9500, porażka,:blagam: za mało stref wygaszania i w konsekwencji za duże strefy :x
 

skalops

New member
Byłem dziś w Media marketing i oglądałem tego Sony xf9005 i muszę przyznać że robi bardzo dobre wrażenie tylko cena lekko tam zaporowa 5 tyś porównywałem z LG sk8500 i Sony zdecydowanie lepszy nawet kąty oglądania znośne
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Byłem dziś w Media marketing i oglądałem tego Sony xf9005 i muszę przyznać że robi bardzo dobre wrażenie tylko cena lekko tam zaporowa 5 tyś porównywałem z LG sk8500 i Sony zdecydowanie lepszy nawet kąty oglądania znośne

TV SONY zawsze mają ceny wygórowane i to aż za bardzo a technologią niczym się praktycznie nie różnią od innych marek jak LG , Samsung ... Płacisz za znaczek/markę SONY a potem za technologię
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zapytaj tych co mają.
Ci którzy otrzymali z kalibracją - są zachwyceni.
Jak Ci się nie spodoba - możesz wymienić na inny.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zapytaj tych co mają.
Ci którzy otrzymali z kalibracją - są zachwyceni.
Jak Ci się nie spodoba - możesz wymienić na inny.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zapytaj tych co mają.
Ci którzy otrzymali z kalibracją - są zachwyceni.
Jak Ci się nie spodoba - możesz wymienić na inny.
 

skalops

New member
A jak wygląda sytuacja z systemem webos sprzedawca mówił że za kilka lat może stracić wsparcie i aplikację przestaną działać
 

skalops

New member
A jak wygląda sprawa z systemem webos w LG sprzedawca w MM stwierdził że za kilka lat straci wsparcię i aplikację przestaną działać jest to prawdą?
 

jarswi

New member
Przy takich stwierdzeniami sprzedawcy warto poprosić o uzasadnienie. Aż prosi się wysłać zapytanie do MM kogo zatrudnia i dlaczego pozwala na przedstawianie plotek. To samo mówili mi parę lat temu na temat innych marek zamiennie w zależności od kogo mieli większą prowizje. Lg webos stale wzbogaca i ma chyba najlepszy oraz najszybszy system. Każdy system tv włącznie z androidem nie daje gwarancji na wieczne działanie wszystkich aplikacji ale w lg chyba z tym najmniej problemów.
 

cruzier

New member
Sprzedawcy z MM i pewnie z innych dużych sklepów RTV są ukierunkowani. Wydaje mi się, że dany sprzedawca odpowiada za daną markę i nią poleca. Mi w MM Pan bardzo zachwalał firmę LG, Sony mniej a o Philipsie mówił że ten procesor P5 w ogóle nie radzi sobie z obrazem. Trudno znaleźć obiektywnego doradcę. Samemu trzeba sobie wyrobić opinię. Niestety w dużych sklepach nie ma jak sprawdzić dobrze telewizora.
 

ManiuS_tM

New member
Co do samego WebOS ..no ja jestem zachwycony. Uzywam Netflix YouTube to smiga bez przyciec. Obsluga WebOS rewelacja.

Jezeli chodzi o sk8500 ..troche jestem zawiedziony. Odpalam na yt pilke nozna w fhd to pilka znika przy mocnym ruchu. Moze to kwestia ustawien. Z kablowki przy sporcie czasami pojawiaja sie kontury (aczkolwiek tutaj pilka juz nie znika ale wyglada jak plama)

Xf9005 na pewno lepszy od serii lg sk...
Na pewno lepsza czern w Sony!

Strefy podswietlenia w lg troche denerwuja...w szczegolnosci noca... jezeli chodzi o wyswietlanie filmow w 4k to bomba. (Natura, miasta, kosmos itp)
 

ManiuS_tM

New member
Żeby nie zakładać nowego tematu i zaśmiecać forum zapytam tutaj..

Nabyłem SK8500 , kupiłem również soundbar LG LAS655K, który został podłączony do TV po HDMI (ARC). Ogolnie spoko ale dlaczego jest inna głośność gdy korzystam z TV a inna np. w radiu czy odpaleniu samego soundbara (przesył. muzyki po bluetooth) ?

Odpalam TV , soundbar sie odpala równiez..głośność jest ustawiona na ok. 50 żeby cokolwiek dobrze usłyszeć...

Wyłączam TV, włączam bluetooth na soundbarze i na poziomie głośności 50 salon chce mi rozwalic ;-)

Czy sa jakies ustawienia głośności HDMI w telewizorze, których nie znalazlem ?
 

witiaw

New member
Po dłuższym zastanowieniu wybór padł na Sony mam nadzieję że okażę się słuszny
Obys byl zadowolony, ja swojego 55xf9005 oddalem bo sie wieszal i restartowal co chwila. Poza tym strasznie neczyl oczy mimo podswietlenia ustawionego na 15 proc, swiecil jak dlugie w aucie.
Ale mozliwe ze to wina jakiegos uszkodzenia bo w trybie serwisowym mialem blad TCON
 
Do góry