Lg 49sk8500pla

pocinas

New member
Cześć koledzy.


Zakupiłem kilka dni temu telewizor z tematu LG 49SK8500PLA


jest ktos w stanie doradzić najlepsze konfiguracje pod owy TV.


Za wszystkie pomocne odp. bardzo dziękuję
 

pocinas

New member
Hej. Tak email z pdfem odebrałem. Super dzięki. Ta konfiguracja rozumiem dotyczy tylko urzadzen spod hdmi i w trybie eksperckim nocnym?

Zrobilem zastosowanie do wszystkich wyjsc and jak ogladam.film z Hdr pod Usb to opcji ekspercki w ciemnym pomieszczeniu nie ma
 

Grzegorz82

New member
Zastanawiam sie nad kupnem w odmianie 55cali ale mam pytanie przed zakupem czy z pendriva odtwarza wszystkie filmy jak samsungi z przed roku (obecne tego nie robią).
Kiki czy możesz podać cenę za ten TV w odmianie 55cali ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
LG 55SK8500 za 4099 zł z kalibracją i dostawą.
LG 55SK9500 za 4550 zł z pakietem
Dostawa do świąt.
Zaloguj się tylko w klubie HDTV .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak są dostępne 65SK8000 i 65Sk8100 i nowe modele SM w programie pilotażowym . Jak będziesz niebieski masz specjalną ofertę.
 

mikevandyk

New member
Dziękuję za informację. Tez brałem pod uwagę 65sk8100 oraz 65sm8500, ale one akurat mają podświetlanie krawędziowe, a 65sk8500 ma pełne z Local Dimming. Dziwne, że wersja z 2019 8500 nie ma tego, bo z tego co zrozumiałem po wgłębianiu się w tym forum, to pełne podświetlenie jest duże lepsze niż krawędziowe.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
SK 8100 ma Micro Dimming i też daje sobie świetnie radę.
Ma strefowe podświetlenie SM 8600 i jest w programie pilotażowym.
 

kerik

New member
Dzień dobry . Czy jest możliwość podpięcia się do tego tematu ? mam taki model TV LG 49SK8500PLA i mam problem z ustawieniem obrazu. W styczniu
2020 r zrobiłem reset do ustawień fabrycznych i niestety , jakość obrazu znacznie się pogorszyła . W grudniu 2019 r przyjąłem aktualizację softu i być może ta aktualizacja spowodowała ten problem. Bo przed tą aktualizacją nie było problemu z resetem - zawsze obraz powracał do idealnego obrazu. Te resety zmuszony byłem robić bo bez przerwy blokowała mi się aplikacja HBO GO. Bardzo proszę o jakąś podpowiedź c z tym można zrobić.

Pozdrawiam Kerik
 
Do góry