LG 55B8 problem z podlaczeniem PS pro

wisnia101

New member
Witam
Od nie dawna zadowolony właściciel B8, mi o to mały problem z podłączeniem.
Połączyłem konsole pod jedno ze złącz( chybe nie mam to znaczeni, bo wszystkie maj taki sam standard) wszystko smiga, do momentu kiedy włączam gre (Call of Duty BO4)

Wyskakuje mi komunikat
Aby zapewnić z optymizowaną jakość obrazu, zostanie włączona funkcja ULTRA HD Deep Colour dla bieżącego portu HDMI.
...

Telewizor ładnie mnie przerzuca do ostawień i włącza ta funkcje i niestety obraz ginie, wyskakuje komunikat ze brak sygnału.

Dopiero gdy wyłączę ta funkcje w ustawieniach konsoli, obraz smiga, ale wydaje mi sie ze to chyba nie tak powiano działać, bo wszystkie efekty sa wyłączone. TV jest ustawiony w trybie GRA.

Jakieś pomysły co może być problemem ?

Ps.
Extra pytanko, jak edytować nazwy poszczególnych portów/wejść ?

Pozdrawiam
Konrad
 

achim69

Member
W ustawieniach obrazu w konsoli, wszystko na automatyczne.
W ustawieniach tv: ustawienia, wszystkie ustawienia, obraz ,dodatkowe ustawienia i w hdmi do którego masz podłączone ps4 robisz suwak na włączony.
Odnośnie edycji wejść.Przycisk wyboru wejść, wszystkie wejścia i tam masz edycję.
 

wisnia101

New member
W ustawieniach obrazu w konsoli, wszystko na automatyczne.
W ustawieniach tv: ustawienia, wszystkie ustawienia, obraz ,dodatkowe ustawienia i w hdmi do którego masz podłączone ps4 robisz suwak na włączony.
Odnośnie edycji wejść.Przycisk wyboru wejść, wszystkie wejścia i tam masz edycję.

Gdy tak zrobię, tak jak pisałem wcześniej obraz znika. Tak sobie myślę czy jakoś kabla hdmi ma tu znaczeni ? mam stare kable, może po prostu nie może przejść z konsoli na tv z powodu kabla.
 
Do góry