lg uk6950 ipla

bondzik

New member
Mam telewizor jak w tytule. Mam wykupione w ipli m.in. Polsaty Sport Premium z Ligą Mistrzów, Filmboxy, Cinemaxy i wiele innych kanałów. Tymczasem aplikacji ipli na tym telewizorze mam jedynie dostęp do kilku kanałów w tym np. zwykłych Polsatów Sport i jakiś muzycznych badziewi, a nie mam ani PS Premium, ani Filboxów, AXNów itp itd, które przez przeglądarkę na laptopie mam dostępne. Czy to normalne czy mam jakąś wybrakowaną aplikację w telewizorze?
 

bondzik

New member
Ale po co mam coś dokupywać skoro podłączam lapka pod tv i mam tę iplę. Moje pytanie dotyczyło aplikacji w tym tv. Czy jest ona tak zubożona czy też ja nie potrafię czegoś tam ustawić?
 

bondzik

New member
I jeszcze jedna kwestia. Próbuję wlączyć iple z przeglądarki na tym tv i dostaje komunikat że "wystąpił krytyczny błąd z dostępem do systemu DRM". Czy to też normalne czy trzeba coś zmienić? Zna ktoś ten temat?
 

tomulus

New member
W kleje Tobie komentarz jednej osoby, która zakupiła wyższy tegoroczny model tv w sieciówce. Nie wiem czy to dotyczy Twojej sprawy ale może się przyda.

"Korzystanie z kanałów TV w aplikacji IPLA jest w zasadzie niemożliwe z uwagi na zacinanie się i buforowanie co 10 sekund. Producent zasłania się błędami w aplikacji zaś administratorzy IPLA powołują na swoje głęboko ukryte w sieci specyfikacje z których ma wynikać, że "kanały TV nie są gwarantowane w aplikacji IPLA w telewizorach LG."
 

Qman

New member
Mam dokładnie ten sam problem na telewizorze LG, wszystko działa poprawnie ale "pomoc" z Ipli uznaje, że zgodnie z ich magiczną tabelką programy są gwarantowane i będą działać tylko na telewizorach Samsunga lub AndroidTV.

Edit.
Dziś jeszcze dostałem taką informację, więc jest nadzieja...
Szanowny Panie

Uprzejmie informujemy, że wskazany telewizor nie jest wspierany po stronie serwisu Ipla. Niemniej przygotowywana jest nowa wersja aplikacji dla telewizorów LG, będzie ona wprowadzana na wiosnę 2019 r.
_________________________________
Zespół IPLA
Cyfrowy Polsat S.A.
ul. Łubinowa 4a; 03-878 Warszawa
 
Ostatnia edycja:
Do góry