LG 32LC3R - max. rozdz. z komputerem

mada

New member
Przy połączeniu z KOMPUTEREM wiele telewizorów LCD nie wyświetli obrazu w rozdzielczości wyższej niż 1024x768. Np. sharp 32 SA1E, czy niektóre philipsy.

Jaką maksymalną rozdzielczość we współpracy z komputerem (kabel vga) oferuje
LG 32LC3R ????
 

nicko

New member
mada napisał:
Jaką maksymalną rozdzielczość we współpracy z komputerem (kabel vga) oferuje
LG 32LC3R ????

1360x768, telewizor ma ciekawy system dostosowania - więc obraz wygląda jakby był wyświetlany natywnie (piksel w piksel)
 

mada

New member
To nieźle, dzięki.
Więc jeśli zamierza sie podłaczać komputer do telewizora, to lc3r jest dobrym wyborem.
Nie ma utraty rozdzielczości jak w sharpie czy philipsie.
Na marginesie: ciekawe skąd taka różnica między markami (renomowanymi) pod tym względem.
 

axel-san

New member
hmm ja tam nigdy nie mialem problemow z podlaczeniem, rowniez podlaczam d-sub-em. Pozatym podejrzewam ze podalczas laptopa i przelaczasz sie midzy laptop/lcd , lcd , laptop urzywajac sktorow klawiszowych (FN + costam). Aby wszytko bylo poprawnie musisz sie zdecydowac na wyswietlanie tylko na jednym "monitorze" i dopiero wtedy wejsc w ustawienia ekranu zaloze sie ze nagle pojawi sie masa wyzszych rozdzielczosci ..



ps. ja na moim 32 lc2r czy jakos tak juz nie pamieam :] moge sobie spokojnie ustawic natyvna rozdzielczosc. wtedy wszytko ladnie zachowuje proporcje itd :]
 
Ostatnia edycja:

gladiator

New member
No ja na TV-out niestety nie osiagam takich rozdzielczosci.
Szkoda Grafika to GeForce 2Titanium
A ten kabel D-sub to jak wyglada i czy tylko pod grafike podłączany ?
Ewentualnie musze odłączyć Monitor CRV od kompa i podłączyc LG Tak ?
 

nicko

New member
gladiator napisał:
No ja na TV-out niestety nie osiagam takich rozdzielczosci.
Szkoda Grafika to GeForce 2Titanium
A ten kabel D-sub to jak wyglada i czy tylko pod grafike podłączany ?
Ewentualnie musze odłączyć Monitor CRV od kompa i podłączyc LG Tak ?
Kabel D-sub to taki jak do monitorów komputerowych. Jeśli korzystasz z kompa stacjonarnego (i nie masz 2 wyjść z karty graf.) to musisz odłączyć monitor. Ustaw sobie na monitorze 1024x768 (ilość pikseli w pionie nie powinna być wyższa!). Wyłącz kompa. Podłącz TV D-sub'em i odpal kompa - teraz powinieneś mieć możliwość ustawienia rozdzielczości 1360x768.

PS.
Obraz na D-sub jest dużo lepszy niż TV-out (s-video) :)
 

Jamek

New member
Czy LC3R można podłączyc do karty graficznej kablem HDMI-DVI ? Próbował już ktoś takiego rozwiązania ? Czekam na przesyłkę z telewizorem i nie wiem w jaki kabel mam się zaopatrzyc.
 
Do góry