LG 65uk6500

83piotrek

New member
Witam, ma ktos albo testowal 65uk6500? tv ma matryce rgbw- w obecnym mam va- bede jako nieprofesjonalista widzial roznice in minus golym okiem ?
 

jarswi

New member
Trochę enigmatyczne pytanie Jedni traktują matrycę IPS jako lepszą od va a inni unikają jak ognia - napisz na czym ci zależy to może ktoś pomoże ale na pewno nie porówna tego tv do nie wiadomo jakiego tv z matrycą va.
Tu masz link do porównania podobnego lg UK6570 z samsungiem MU6100 (zmień to i wybierz jak znajdziesz swój lub podobny model tv) na portalu rthings - możesz też zobaczyć tam pełny test tego lg.
Generalnie zobaczysz na pewno, że w tv LG będzie lepszy obraz pod kątem w porównaniu do jakiegokolwiek tv na va i prawdopodobnie gorsza czerń ale jak ocenić inne parametry ?
 

83piotrek

New member
Dzis ogladalem go w rtveuro. Wisial na scianie w otoczeniu wielu innych. Poza gorsza czernia nic moje oko nie wychwycilo.
Mam dylemat bo moge go miec za 3700, tylko musze sie dzis zdecydowac...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W tej cenie masz 65P6046 na matrycy Va i z dużo lepszym wyposażeniem, obsługa głosem, myszka wirtualna, Android 8,0, Kodi, terrarium, vavoo, Google Assistant.
 
Do góry