Pilot magic a dekoder Horizon z UPC

__davidoff

New member
Cześć,

Czy jest tutaj ktoś komu udało się sparować pilota magic od LG z dekoderem Horizon UPC?

Wiem, że jest to możliwe bo znajomemu się udało i o dziwo dostał informację jak to zrobić z infolinii LG, niestety teraz na dłużej wyjechał i nie ma jak sprawdzić jaką firmę wybrał.

Producentem dekodera Horizon jest firma Pace ale wybierając ją z listy tylko na 18stym ustawieniu z 22 bodajże jestem w stanie zmienić kanał, nie działają przyciski menu i cyferki konkretych kanałów..

Dzwoniłem na infolinię UPC i LG i nikt nie był w stanie mi pomóc - mój znajomy miał szczęście, że trafił osobę która znała temat...

Pozdrawiam
 

__davidoff

New member
:) tak aby używać 1 pilota a nie 2..

Co ciekawe udało mi się rozwiązać problem - wybrałem z listy.. ustawienie UPC.
Wcześniej też to robiłem i wydawało mi się, że pilot nie reaguje ale całe szczęście działa.

Mogę uruchomić dekoder, mogę kółeczkiem zmieniać kanały, mogę przez ikonkę pilota (pod cyferkami po prawej stronie): przewijać i zatrzymywać programy, zobaczyć przewodnik po kanałach (jak przytrzymam wciśnięte kółeczko to zmienia mi na wybrany kanał) etc.

Właściwie jedyna opcja, która nie działa to wybór kanałów przez cyfry - ale jakoś można to przeżyć.

Pozdrawiam
 

telefan22

New member
:) tak aby używać 1 pilota a nie 2..

Właściwie jedyna opcja, która nie działa to wybór kanałów przez cyfry - ale jakoś można to przeżyć.

Pozdrawiam

Czy udało Ci się zaciągnąć listę kanałów z dekodera, żeby można wyświetlić pełną listę??? Bo u mnie jest pusta i nic nie wyświetla, strzałkami mogę przewijać na dolnym pasku ale pełnej listy brak :|
Czy ktoś może wie jak to zrobić, przydałoby się szczególnie w wyszukiwaniu głosowym bo teraz w ogóle nie wyszukuje w głosowym danego kanału...

Pozdrawiam
Damian
 

Eryk16

New member
witam.
"magic od LG z dekoderem Horizon UPC"
Wybierzcie producenta Philips, u mnie działa.
Pace i UPC nie miał wszystkich funkcji.
 

Petru23

Banned
W jakim modelu TV to robicie? Ja nie mam możliwości wyboru producenta a jedynie dostawcy usług. Wola, że pilot podłączony a nie jest.
 
Do góry