Tv do max 10 tys

Crank1987

New member
Kochani miałem już kupować Samsunga Q9 ale rozmawiałem ze sprzedawcą w sklepie i mnie namawiał na tv oled. Nie zastanawiałem się nigdy nad tym rozwiązaniem ponieważ za dużo się naczytałem komentarzy sceptycznych(smugi, wypalanie).


Do tv będzie podpięta kablówka na światłowodzie. W zależności od dnia tv chodzi nawet 10 h dziennie(na różnych programach). W przyszłości zamierzam kupić konsolę(raczej jednorazowo bym nie grał dłużej niż 5-6 h). Nie zależy mi na dobrej jakości głośników wbudowanych w tv bo do telewizora będzie podpięty amplituner.



Ogólnie jak to jest z tymi wypaleniami i smugami, bo nie chciałbym aby po miesiącu coś się działo z matrycą, szczególnie, że zamierzam wydać na tv 10 tys.
 

Duch87

New member
Bez reklam
W takiej cenie nie masz żadnych barier jeżeli chodzi o technologię. W tym przypadku Philips 65OLED873 - sprzęt z kosmosu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To masz same extra modele;
OLED 55c8
OLED 55 803
OLED 55Af8
Samsung QLED 55q9

W przeszłości konsola - to znaczy kiedy ?
 

Crank1987

New member
To masz same extra modele;
OLED 55c8
OLED 55 803
OLED 55Af8
Samsung QLED 55q9

W przeszłości konsola - to znaczy kiedy ?


Myślę, że za 4-6 miesięcy dopiero:)


Philips OLED 873 fajny model ale chyba nie ma 55 cali:/ chyba, że 65 mi się zmieści, ale dopiero będę wiedział na 100% jak mi szafki zamontuje stolarz :D


Jak to jest z tymi komendami głosowymi? bo to raczej bajer niż przydatna funkcja :)
ps. otwór w ścianie zrobił mi fachowiec około miesiąca temu i raczej zmieszczą mi się 3 hdmi oraz przewód zasilający(1 wejście do amplitunera, 1 do kablówki i 1 do konsoli). Są jakieś płaskie przewody hdmi?jak będę potrzebował jeszcze jakieś urządzenie podpiąć bo ja kupiłem porządne grube przewody. Chyba, że zdecyduję się na Q9 wtedy tylko będę miał w ścianie 1 przewód:) Ale weekend muszę się przespać z tymi oledami:)
 

jasssu

New member
Odpowiednim 873 w 55 calach jest 9002. To jest tak naprawdę ten sam telewizor, tylko 873 ukazał się później i ma nowe oznaczenie. Wszystkie marki teraz swoje topowe modele określają bardzo krótkim symbolem, Philips najwyraźniej też poszedł w tę stronę.
 

Crank1987

New member
Odpowiednim 873 w 55 calach jest 9002. To jest tak naprawdę ten sam telewizor, tylko 873 ukazał się później i ma nowe oznaczenie. Wszystkie marki teraz swoje topowe modele określają bardzo krótkim symbolem, Philips najwyraźniej też poszedł w tę stronę.


Nie wprowadzili jakiś zmian w 873? w matrycy?
I czy w lg oled c8 działają komendy głosowe w różnych kablówkach? czy tylko w NC+?
 
Ostatnia edycja:

Crank1987

New member
Chyba zdecyduję się na LG OLED55c8 bo chyba nie ma lepszej opcji do tej ceny:) i mam pytanie do posiadaczy tego modelu:) czy przewód zasilający można odpiąć? bo jeśli nie to mi nie wejdzie wtyczka do kanału w ścianie:) Czy już słychać o wypaleniach w nowych modelach?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Brałbym w tym przypadku Philipsa 55Oled803 lub LG 55C8 - obydwa na tej samej matrycy. Philips ma lepsze możliwości i niższą znacznie cenę.
 

Crank1987

New member
Brałbym w tym przypadku Philipsa 55Oled803 lub LG 55C8 - obydwa na tej samej matrycy. Philips ma lepsze możliwości i niższą znacznie cenę.


Kiki a jak wygląda sprawa przewodu zasilającego? bo jak pisałem jak nie jest odpinany czy to w lg czy w philipsie(tu chyba jest odłączany przewód) to będę miał problem aby umieścić przewód w korycie w ścianie(jest dość płytkie):D
 
Ostatnia edycja:

Crank1987

New member
W PHILIPS jest odłączany i wejdzie spokojnie.


A w LG? no i jakie są różnice między LG C8 a Philipsem 803? prócz ceny? no i różnica między philipsem 803 a philipsem 873 jest tylko w calach? czy są jeszcze jakieś różnice?
No i chyba philipsy wypadają słabo na tle softu LG?

I proszę napisz wycenę 803, 873 oraz C8 na pw i skąd ewentualny by był odbiór(wole osobiście odebrać).
 
Ostatnia edycja:

Crank1987

New member
Philips ma Lepszą ofertę, Ambilight, Aplikacje, Multimedia, wkrótce ANdroida 8,0
, Bezpłatne platformy filmowe, dźwięk.
CO znaczy słabo ?
http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy/...e-i-zdecydowanie-oled-philipsa-55pos9002.html
Tu Philips wyraźnie wygrywa.


Czytałem opinie, że soft chodzi wolno w tv, że laguję:) ale nie wiem jak to jest bo nie testowałem tego tel wcześniej bawiłem się lg C8 :) a o co chodzi z tą platformą filmową? dostaję się jakiś kod do tv philipsa?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie prawda soft jest szybki i trzeba się przyzwyczaić do niego.
Nie dostajesz kodów, wgrywamy wtyczki.
 
Do góry